Skocz do zawartości

problem z tabliczką


DALES_SC

Rekomendowane odpowiedzi

pojechałem na przegląd i się mnie pytają o jakąś tabliczke z numerem , niemam zielonego pojecia czy jest i gdzie , numery na ramie są ale tabliczki z tym samym numerem niema , ale sie przyczepili jak zwykle angryfire.gif

gdzie znajde to w skuterze piaggio z 94 model zip ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pojechałem na przegląd i się mnie pytają o jakąś tabliczke z numerem , niemam zielonego pojecia czy

> jest i gdzie , numery na ramie są ale tabliczki z tym samym numerem niema , ale sie

> przyczepili jak zwykle

> gdzie znajde to w skuterze piaggio z 94 model zip ??

...nie wiem zlosnik.gif ale wczoraj przeszłam to samo z moją Hondą hehe.gif

tabliczka się nie znalazła - Pan diagnosta stwierdził, że widocznie odpadła - ale przegląd podbity i to bez dodatkowych świadczeń oink.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...nie wiem ale wczoraj przeszłam to samo z moją Hondą

> tabliczka się nie znalazła - Pan diagnosta stwierdził, że widocznie odpadła - ale przegląd podbity

> i to bez dodatkowych świadczeń

no to Miałaś szczęście smile.gif , umnie powiedzieli że mam zapłacic i nie dostać przeglądu potem, do wydziału komunikacji żebym dostał miejsce gdzie mam sie zglosić żeby wybili i znowu przegląd i nie wiadomo ile płacić , szukam tylko kogoś kto mi zrobi tabliczke albo przegląd , nic nie będę dodatkowo płacił to jest chore

A Jesteś z ursusa smile.gif a ja z Piastowa może Podałabyś mi adres smile.gif może być priv smile.gif pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pojechałem na przegląd i się mnie pytają o jakąś tabliczke z numerem , niemam zielonego pojecia czy

> jest i gdzie , numery na ramie są ale tabliczki z tym samym numerem niema

> gdzie znajde to w skuterze piaggio z 94 model zip ??

pewnie chodzi o tabliczkę znamionową. musisz dokonać "przeszukania" całego pojazdu, bowiem może ona być - jak w moim skuterku - wykonana jako naklejka i przyklejona w równie dziwnym miejscu, jak moja. jest na niej n-r VIN i parę innych danych.

poniżej fotka ukazująca umiejscowienie tabliczki w moim skuterku biglaugh.gif na ramie, pomiędzy rurą wydechową a silnikiem... do odczytania danych trzeba klęknąć hehe.gif

285196340-DSC07995.JPG

post-109606-14352513603917_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pojechałem na przegląd i się mnie pytają o jakąś tabliczke z numerem , niemam zielonego pojecia czy

> jest i gdzie , numery na ramie są ale tabliczki z tym samym numerem niema , ale sie

> przyczepili jak zwykle

> gdzie znajde to w skuterze piaggio z 94 model zip ??

U mnie w piaggio nrg tabliczka byla z prawej strony pod "podnozkami". W okolicy mocowania silnika. Niestety musisz sie schylic/kleknac zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.