Skocz do zawartości

AirbagFailure wieczny błąd czy co


stilo12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie pojawił mi sie błąd Airbag Failure mad.gif, dokładnie po umyciu Stilona, styki pod siedzeniem wyczyszczone a bład nie zniknął nawet po interwencji z kompem.Bład pokazuje się nadal mimo że go chwilke wcześniej wykasóje po ponowym przekreceniu kluczyka on nadal wyskakuje.

Miał już może ktoś doczynienia z czyms takim??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Jak w temacie pojawił mi sie błąd Airbag Failure , dokładnie po umyciu Stilona, styki pod

> siedzeniem wyczyszczone a bład nie zniknął nawet po interwencji z kompem.Bład pokazuje się

> nadal mimo że go chwilke wcześniej wykasóje po ponowym przekreceniu kluczyka on nadal

> wyskakuje.

> Miał już może ktoś doczynienia z czyms takim??

A jaki konkretnie błąd Ci pokazuje? Może po myciu masz jakieś zwarcie na przednim czujniku zderzeniowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie to Airbag Failure Engine Stop a błedu znaczy sie nr: jego nie pamietam

Ale mówisz, że go wykasowałeś więc pewnie dostęp do FES'a masz. Sprawdź więc jak możesz jaki to dokładnie błąd jest a będziemy wiedzieć więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale mówisz, że go wykasowałeś więc pewnie dostęp do FES'a masz. Sprawdź więc jak możesz jaki to

> dokładnie błąd jest a będziemy wiedzieć więcej.

Właśnie to sprawdziłem bład to

U1600

oraz

U1601

TYLKO PISZE MI TO W INNYM JEZYKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie to sprawdziłem bład to

> U1600

> oraz

> U1601

> TYLKO PISZE MI TO W INNYM JEZYKU

Naładuj akumulator, to są błędy immo.

EDIT: To nie są błędy, których szukasz. Potrzebujesz przerobionego(na pin3) vag'a i musisz połączyć się z ECU poduszek powietrznych. Błędy, które podałeś masz w ECU silnika.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Naładuj akumulator, to są błędy immo.

> EDIT: To nie są błędy, których szukasz. Potrzebujesz przerobionego(na pin3) vag'a i musisz połączyć

> się z ECU poduszek powietrznych. Błędy, które podałeś masz w ECU silnika.

> Pozdrawiam BAS

tak tylko iż ja nie mogłem tego wykasoeac postanowiłem to zrobic we Firmie za pomocą kąpa z trw do diagnostyki i to nic nie pomogło bład zaraz po przekreceniu kluczyka nadal wyskoczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak tylko iż ja nie mogłem tego wykasoeac postanowiłem to zrobic we Firmie za pomocą kąpa z trw do

> diagnostyki i to nic nie pomogło bład zaraz po przekreceniu kluczyka nadal wyskoczył

On się zapisuje, możliwe że jest jakiś problem z wiązką albo antena od immo się przesunęła, nie ma to związku z poduszkami powietrznymi.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to dlaczego lampa od poduszki sie swieci

Bo jest coś nie tak z układem AIRBAG.

SZUKAJ USTERKI W ECU AIRBAG a NIE silnika.

Błędy, które pokazujesz znajdują się w ECU silnika! i nie mają związku z błędem Airbag.

Źle:

285208083-ak-fes-zle.jpg

Dobrze(tylko musisz wybrać właściwą ilość poduszek):

285208083-zak-fes-dobrze.jpg

Pozdrawiam BAS

post-23749-14352513673966_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to tak jak byłem na myjce typu karcher to mi wtedy wyskoczył ten bład i za holere niechciał mi zgasnąc nawet przez kompa diagnostycznego, zatem dzisiaj jak pojechałem na Karcher i umyłem autko błąd znikł

nie wie ktoś czy mogłem coś zrobic za pierwszym razem woda pod cisnieniem jak myłem kratke a teraz zaś umyłem i musialo sie naprawic albo co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.