Skocz do zawartości

Skrzynie w 1,2


WaWeR

Rekomendowane odpowiedzi

Nadchodzi wymiana sprzęgła, i się zastanawiam ciągle nad dłuższą skrzynią. Czy 1,2 16V z Palio II też jest tak masakrycznie krótka?

Fakt, elastyczność na 5tym biegu, szczególnie pustym autem teraz jest super, ale nie koniecznie mi o to chodzi zlosnik.gif

Generalnie, myślę nad czymś dłuższym, a SCS w sumie była by prawie OK, z SC S jest za długa (raptem ~2700rpm przy 100km/h więc toto się rozpędzać nie będzie wcale)

Jakis złoty środek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w PII jest bardzo krótka, po zmianie na taką z punto I poczułem znaczną poprawę (ale ja oryginalnie miałem VANA)

> Nadchodzi wymiana sprzęgła, i się zastanawiam ciągle nad dłuższą skrzynią. Czy 1,2 16V z Palio II

> też jest tak masakrycznie krótka?

> Fakt, elastyczność na 5tym biegu, szczególnie pustym autem teraz jest super, ale nie koniecznie mi

> o to chodzi

> Generalnie, myślę nad czymś dłuższym, a SCS w sumie była by prawie OK, z SC S jest za długa (raptem

> ~2700rpm przy 100km/h więc toto się rozpędzać nie będzie wcale)

> Jakis złoty środek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak w PII jest bardzo krótka, po zmianie na taką z punto I poczułem znaczną poprawę (ale ja

> oryginalnie miałem VANA)

> > Jakis złoty środek ?

Bardzo krótka czyli taka jaką mam. A ta z punto nie zamuliła za mocno auta? lub też, znacząco wygodniej sie na niej jeździ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.