Skocz do zawartości

Sterowanie radiem z kierownicy


VOYAGER

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś to chyba było wałkowane ale nie wiem gdzie to znajdę frown.gif orginalna kierownica ze sterowaniem orginalne radio 2 dinowe ćwiczyłem kiedyś coś ale odpuściłem oslabiony.gif teraz się zaparłem wiem że : kiera -przełącznik zespolony - radio orginał to mam wink.gif co jeszcze ? podobno jest potrzebny kawalek instalacji między radiem a kierownicą confused.gif coś jaśniej jak ktoś ćwiczył i mu wyszło to poproszę podpowiedź old.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kiedyś to chyba było wałkowane ale nie wiem gdzie to znajdę orginalna kierownica ze sterowaniem

> orginalne radio 2 dinowe ćwiczyłem kiedyś coś ale odpuściłem teraz się zaparłem wiem że :

> kiera -przełącznik zespolony - radio orginał to mam co jeszcze ? podobno jest potrzebny

> kawalek instalacji między radiem a kierownicą coś jaśniej jak ktoś ćwiczył i mu wyszło to

> poproszę podpowiedź

mam zrobiony gotowy schemat co i jak

muszę się tylko przełamać i wrzucić na kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

> to jak cuś to jesetm chętny

Chciałem poinformować że DA się podłączyć kieroenicę ze sterowaniem do 2 pinowego orginalnego radia.

Potrzebne graty :

- Kierownica multimedialna

- przełącznik zespolony ( pod kierownicę )

- kawałek instalcji lub nie - w zależności od instalacji w misiu jeśli ktoś na kostkę ( wchodzi do przełącznika zespolonego ) z 2 rzędami pinów to pasuje bez problemu. Natoniast jesli ktoś ma kostkę z jednym rzędem pinów ( tak było u mnie ) to trzeba przerabiać kostkę i dołożyć kawałek wiązki pocieszające jest jednak to iż nie trzeba wymienać całej wiązki od strony kabiny. Nie są to bajki bo robiłem to w moim misiu ! Więcej nie podpowiem bo robiłem to w aso fiata. Efekt jest taki że wszystko działa waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.