Skocz do zawartości

UK bilet na tunel lub prom


Antoine

Rekomendowane odpowiedzi

> czym szybciej, czym wygodniej, jakie ceny (midibus), gdzie bookowac, jak placic?

szybciej tunelem bo 45min promem 2h jak z kaską to powiem Ci dopiero w przyszłym tygodniu bo w poniedziałek lece do UK ale z tego co słyszałem to pociąg droższy ale nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szybciej tunelem bo 45min promem 2h jak z kaską to powiem Ci dopiero w przyszłym tygodniu bo w

> poniedziałek lece do UK ale z tego co słyszałem to pociąg droższy ale nie jestem pewien.

jako kierowca? solowka? gdzie, bo potrzebuje czesc przywiezc z UK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czym szybciej, czym wygodniej, jakie ceny (midibus), gdzie bookowac, jak placic?

Jak juz kolega nizej napisal szybciej jest tunelem ale jest tez zdecydowanie drozej. Przykladowo prom mozna wyrwac za 40 funtow w dwie strony, czasami nawet i taniej ( podane ceny dotycza samochodow osobowych). Tunelem przeprawiasz sie w 45 minut i kosztuje to srednio jakies 110 funtow w dwie strony. Bilety najlepiej bukowac przez internet. Polecam spojrzec tutaj to porownywarka cen przepraw z kontynetu do Anglii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak juz kolega nizej napisal szybciej jest tunelem ale jest tez zdecydowanie drozej. Przykladowo

> prom mozna wyrwac za 40 funtow w dwie strony, czasami nawet i taniej ( podane ceny dotycza

> samochodow osobowych). Tunelem przeprawiasz sie w 45 minut i kosztuje to srednio jakies 110

> funtow w dwie strony. Bilety najlepiej bukowac przez internet. Polecam spojrzec tutaj to

> porownywarka cen przepraw z kontynetu do Anglii

tyle ze tam nie ma opcji "autobus", nawet nie ma mozliwosci porownania wyjazdu 9 osobowym bo max 5 osob mozna wpisac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tyle ze tam nie ma opcji "autobus", nawet nie ma mozliwosci porownania wyjazdu 9 osobowym bo max 5

> osob mozna wpisac...

To ja nie wiem jak patrzyles bo jest tam opcja minibus do 2.5 metra wysokosci i 6.5 metra dlugosci plus 9 pasazerow, jakie wymiary ma Twoj minibus confused.gif, bo na ten przyklad Norfolkine pobiera oplate za busa dluzszego niz 7 metrow wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ja nie wiem jak patrzyles bo jest tam opcja minibus do 2.5 metra wysokosci i 6.5 metra dlugosci

> plus 9 pasazerow, jakie wymiary ma Twoj minibus , bo na ten przyklad Norfolkine pobiera

> oplate za busa dluzszego niz 7 metrow

nie mini a midibus 3,333m i dlugosc 8,7m, 30 osob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie mini a midibus 3,333m i dlugosc 8,7m, 30 osob

Jesli chodzi o nomenklature po angielsku, to slowa "minibus" uzywa sie raczej do okreslania busow do 16 pasazerow.

Cokolwiek powyzej, to bedzie albo "bus" (odpowiednik polskiego autobus) albo "coach" (odpowiednik polskiego autokar")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jesli chodzi o nomenklature po angielsku, to slowa "minibus" uzywa sie raczej do okreslania busow

> do 16 pasazerow.

> Cokolwiek powyzej, to bedzie albo "bus" (odpowiednik polskiego autobus) albo "coach" (odpowiednik

> polskiego autokar")

wiec niech bedzie coach 270751858-jezyk.gif ale taki minicoach 270751858-jezyk.gif sam producent uzywa okreslenia midibus

wiec jak mam szukac ceny promu? czy tunelu? dlugosc 8,7m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiec niech bedzie coach ale taki minicoach sam producent uzywa okreslenia midibus

> wiec jak mam szukac ceny promu? czy tunelu? dlugosc 8,7m

Mysle ze jedyna opcja to zadzwonic i spytac.

Online jak tak na szybko zerknalem, to da sie zarezerwowac tylko max minibus (do 16 pasazerow).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.