Skocz do zawartości

VC kombi wtyczka do światła tył


gilbert3

Rekomendowane odpowiedzi

W klapie bagażnika znajdują się światła - mijania, cofania, przeciwmgielne? No w każdym razie nie styka mi wtyczka od lewego światła, co skutkuje tym, że zapala się przy liczniku symbol żarówki z wykrzyknikiem, co nie ukrywam doprowadza mnie do szału i sprawia, że przegapiłem naprawdę przepaloną żarówkę z przodu. Co ja się jej nie na czyściłem, a i tak wystarczy pierdyknąć klapą i znowu światło gaśnie. Chciałbym tą wtyczkę wymienić. Czy może ktoś podać jak to się nazywa, albo numer katalogowy tej wtyczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie styka mi wtyczka od lewego światła

U mnie jest problem z prawa lampa, ze swiatlem pozycyjnym

> Chciałbym tą wtyczkę wymienić. Czy może ktoś podać

> jak to się nazywa, albo numer katalogowy tej wtyczki?

Przerabialem ostatnio ten temat na forum VC i podobno nie ma czesci zamiennych w postaci wtyczki, wystepuje tylko cala wiazka.

U mnie wypalil sie troche konektor od masy i nie styka dobrze. Podgialem go troche malym srubokretem, ale bede musial go w koncu wymienic. Szkada, ze nie ma czesci zamiennych, bo bym zrobil kompleksowa wymiane wtyczki, a nie tylko konektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.