Skocz do zawartości

Mondeo Mk4,radio 6000CD czy ma bluetooth ?


walczy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam fordziarzy,

Firma w trybie pilnym w poniedziałek skoro świt beksa.gif wysyła mnie na kilka dni delegacji do Danii, z wypożyczalni pożyczyli nówkę (2 mies, 8 tys przebiegu) Mondeo Mk4 1.6 TDCI.

Silniczek 115 koni spokojnie daje rade w dużym przecież Mondeo, ale ja nie o tym.

2 pytanka:

- czy radio 6000CD ma bluetooth ?, są klawisze z zieloną i czerwoną słuchawką, wiec logika wskazuje że tak, przekopałem się przez menu i nic. Nie wiem jak sparować z moim tel (Nokia E72)

- po włączeniu wstecznego nie działają czujniki cofania, czy jest w tym jakiś "myk" ?

W sieci jakoś znajduję sprzeczne informacje, w tym że można moieć zieloną i czerwoną słuchawkę i nie mieć bluetootha !! ??. Możliwe to ??

Załączam foto radyja zrobione w tym Mondeo.

Pozdrowienia

285257024-Clipboard01.jpg

post-17870-14352513859362_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> raczej nie masz BT. skoro wciśniecie słuchawki zielonej albo czerwonej powoduje "mute" w radio to

> nie masz BT

Tak z ciekawości zapytam, czy to radio to nie jest czasem to beznadziejne 6000CD z poprzedniego modelu, tylko ze mienionym panelem zewnętrznym? Pewnie nadal nie czyta to MP3? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak z ciekawości zapytam, czy to radio to nie jest czasem to beznadziejne 6000CD z poprzedniego

> modelu, tylko ze mienionym panelem zewnętrznym? Pewnie nadal nie czyta to MP3?

to samo zlosnik.gif

Jak passa kupowalem to poszedłem do forda - chcieli i wcisnąc mundka za 100 kafli z właśnie tym radiem rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spostrzeżenia po podróży 2000 km.

Plusy:

+ mnóstwo miejsca, naprawdę duży samochód z przodu i z tyłu, wyraźnie większy w środku od C5 Mk1.

+ wrażenie solidnego montażu i dobrej jakości uszczelek, plastików, ramek, pokręteł itp. Wygląda to wszystko na trwałe.

+ moim zdaniem zawieszenie jest dobrym kompromisem między prowadzeniem a komfortem

+ niskie spalanie silnika 1.6 TDCI, większość Niemiec to 150-190 km/h, a średnie zużycie z całej trasy 7,3/100km. W PL można uzyskać w trasie 6/100km.

+ rewelacyjne, duże lusterka !

Minusy:

- kiepskie wyciszenie powyżej 150 km/h. Mój stary C5 jest w tym lepszy.

- twarde i niewygodne fotele w długiej trasie, serio nie rozumiem uznawania w czasopismach twardych foteli jako odpowiednich w długie trasy.

- dynamika silnika: do 140 wydaje się dobra. Powyżej jest słabiutko, szczególnie z obciążeniem

- dziwne wyposażenie tego egzemplarza. Klima automatyczna, elektr regulacja wysokości fotela. A jako przeciwieństwo - plastikowa koszmarna w uchwycie kierownica, brak bluetootha !!.

- brak także tempomatu, czujników deszczu i świateł, nie powinno być auta klasy D bez tego. Wiadomo - w lepszych wersjach to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Spostrzeżenia po podróży 2000 km.

> Plusy:

> + mnóstwo miejsca, naprawdę duży samochód z przodu i z tyłu,

ok.gif

wyraźnie większy w środku od C5 Mk1.

> + wrażenie solidnego montażu i dobrej jakości uszczelek, plastików, ramek, pokręteł itp. Wygląda to

> wszystko na trwałe.

ok.gifOprócz tej srebrnej konsoli hehe.gif

> + moim zdaniem zawieszenie jest dobrym kompromisem między prowadzeniem a komfortem

ok.gif Na 18" już nieco twardawo zlosnik.gif

> + niskie spalanie silnika 1.6 TDCI, większość Niemiec to 150-190 km/h, a średnie zużycie z całej

> trasy 7,3/100km. W PL można uzyskać w trasie 6/100km.

> + rewelacyjne, duże lusterka !

1.6 icon_rolleyes.gif 2.0 TDCi fajnie smiga, ale mniejszym silnikiem nie wyobrażam sobie jazdy wink.gif

> Minusy:

> - kiepskie wyciszenie powyżej 150 km/h. Mój stary C5 jest w tym lepszy.

Może też i wina silnika, po prostu za mały

> - twarde i niewygodne fotele w długiej trasie, serio nie rozumiem uznawania w czasopismach twardych

Nie jest to szczyt luksusu skromny.gif

> foteli jako odpowiednich w długie trasy.

> - dynamika silnika: do 140 wydaje się dobra. Powyżej jest słabiutko, szczególnie z obciążeniem

jw

> - dziwne wyposażenie tego egzemplarza. Klima automatyczna, elektr regulacja wysokości fotela. A

> jako przeciwieństwo - plastikowa koszmarna w uchwycie kierownica, brak bluetootha !!.

> - brak także tempomatu, czujników deszczu i świateł, nie powinno być auta klasy D bez tego. Wiadomo

> - w lepszych wersjach to jest.

To mnie właśnie dobijało przy zamawianiu, trzeba było brać dodatkowe opcje żeby auto trzymało dobre wyposażenie takie jak focus np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oprócz tej srebrnej konsoli

te sreberka nie są już srebrne, lecz w kolorze szaro-stalowym i wyglądają naprawdę akceptowalnie

mamy w firmie służbowe Mondeo Mk4 z tymi sreberkami w starszej wersji i faktycznie sa koszmarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.