Skocz do zawartości

końcówka linki zmiany biegów przy wybieraku...


RallyMAN22

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa ma się tak że dzisiaj mi lewarek zaczął latać po aucie i nie dało się wbić żadnego biegu, okazało się że wyskoczyła linka z tej kulki na wybieraku skrzyni... tylko problem polega na tym że jak wsadze tą linke to zaraz wypada, czy da sie coś z tym zrobić czy trzeba wymienić linke lub kulke? miał ktoś taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co piszesz wynika ze chodzi o linke wybierania (przod tyl)

> W tym mocowaniu co przychodzi na kulke jest taki plastik, on prawdopodobnie sie wyrobil - linka do

> wymiany

to jest ta linka bliżej ściany grodziowej...

PS: na razie zblokowałem ją na trututkach ale jak jade to 1,3 i 5 bieg jak wbijam to musze lewarek trzymać ręką bo wypadają hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem - zdejmij tą linkę przy wybieraku, ściśnij trochę jej końcówkę (to co wchodzi na kulkę) i załóż - stało mi się podobnie z rok temu, ścisnąłem, założyłem (musisz tyle ścisnąć żeby ładnie wskoczyła) i do dzisiaj nie mam z tym najmniejszego problemu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem identyczny problem - zdejmij tą linkę przy wybieraku, ściśnij trochę jej końcówkę (to co

> wchodzi na kulkę) i załóż - stało mi się podobnie z rok temu, ścisnąłem, założyłem (musisz

> tyle ścisnąć żeby ładnie wskoczyła) i do dzisiaj nie mam z tym najmniejszego problemu

no jutro do tego zajrze... może faktycznie się tak da... w aso linka 360zł 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem identyczny problem - zdejmij tą linkę przy wybieraku, ściśnij trochę jej końcówkę (to co

> wchodzi na kulkę) i załóż - stało mi się podobnie z rok temu, ścisnąłem, założyłem (musisz

> tyle ścisnąć żeby ładnie wskoczyła) i do dzisiaj nie mam z tym najmniejszego problemu

Potwierdzam - zrob jak kol. wyzej napisal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.