Skocz do zawartości

xenon - miga jak jest wilgotno...


Dominik80

Rekomendowane odpowiedzi

udalo mi sie zrobic wycieraczki + lewy lewy migajacy xenon - juz dziala, zmienilem przetwornice..... ale prawy zacza migac sciana.gif zauwazylem ze dzieje sie to np po nocy jak jest wilgotno / po deszczu itp... a jak fajnie sucho to spokoj i dziala elegancko......

jakie pomysly??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jedyne co to rozebrac, wysuszuc uszczelnic potencjalne miejsca, nasmarowac styki kontakt 40. Chyba

> wiecej nic nie zrobisz..

wytargalem dzis LKM i taki jakis bialawy osad mam na stalaku kolo wtyczki - ala osad akumulatora jak zasniedzieje.... hmm.gif myslisz ze to moze byc przyczyna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> udalo mi sie zrobic wycieraczki + lewy lewy migajacy xenon - juz dziala, zmienilem

> przetwornice..... ale prawy zacza migac zauwazylem ze dzieje sie to np po nocy jak jest

> wilgotno / po deszczu itp... a jak fajnie sucho to spokoj i dziala elegancko......

> jakie pomysly??

co ty masz non stop problemy z tymi xenonami...

ja kiedys mialm bixenony chinczyki za 300 i przez rok totalnie bezobslugowo

teraz kupilem xenony z Mtecha tez za 300 ale nie moge sie wypowiedziec bo dopiero pare tygodni je mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raczej mysle, ze cos w lampie. Probowales czyscic styki palnika ?

pozaginalem nozki , palniki sa nowe i czyste.. wczesniej bylo OK i nagle jej sie odwidzialo.. staralem sie ruszac jakos wtyczkami kablami na wlaczonych i nic sie nie dzieje.. ale jak jade autem i jest wilgotno zaczyna odwalac jakies fajerwerki.. beksa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co ty masz non stop problemy z tymi xenonami...

> ja kiedys mialm bixenony chinczyki za 300 i przez rok totalnie bezobslugowo

> teraz kupilem xenony z Mtecha tez za 300 ale nie moge sie wypowiedziec bo dopiero pare tygodni je

> mam

Ty no nie wiem co sie dzieje jakies jaja po maxie serio juz mam ich dosc... wiesz zeby nie dzialalo i wtedy sobie szukam i spokoj. a nie to sobie normalne jaja ze mna robi... prawa lampa dzialala od roku i nagle jak sie uporalem z lewa..... to prawa zaczela sie pie........... sciana.gif

ogolnie to bylo ladnie pieknie do momentu pierwszych zarnikow.. potem kupilem na ebay jakies podrobione dziady philipsa i zaczely sie jaja... nie wiem co i jak moze mi uszkodzily przetwornice niewiem.gif bo potem zasadzilem sobie nowe osramy 5000K i upalilo mi najpierw lewy zarnik , potem zamienilem miejscami i znowu upalilo lewy.. wiec kupilem kolejny zestaw osrama 5000k upalone wyslalem na gwarancji i zmienilem lewa przetwornice i bylo ladnie pieknie az prawa zaczela mrygac i odwalac szopki... screwy.gif

bagno straszne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co ty masz non stop problemy z tymi xenonami...

> ja kiedys mialm bixenony chinczyki za 300 i przez rok totalnie bezobslugowo

> teraz kupilem xenony z Mtecha tez za 300 ale nie moge sie wypowiedziec bo dopiero pare tygodni je

> mam

badz spokojny, mialem przez prawie 3 lata, zarniki wytrzymaly 60kkm, potem zmienilem i po 5kkm sprzedalem auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak potem pojedze jakis czas i zmienie na wlasciwy to tez bedzie zle bo przebieg nie bedzie sie

> znowu zgadzac tak?

ano dokladnie frown.gif ja myslalem zeby u siebie zalozyc modol od polifta celem uruchomienia dziennych. ale istniej problem z wkodowaniem danego modulu domowym sposobem (inpa czy innym dziadostwem ) chyba w serwisie beda tylko mogli cos zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis znowu walka smile.gif i...

sciagajac LKM i ogladajac styki sa zasniedziale. i podczas przekladania LKM (posiadam dwa) i testowaniu z ruszaniu swiatel mignelo....

Rozebralem kostke na czesci pierwsze, podoginalem blaszki spryskalem wd40 i mam szczera nadzieje ze bedzie dzialac boje_sie.gif

bo to co sie dzieje to dla mnie kosmos i wydaje mi sie ze moze to byc o tych stykow wink.gif (oby)

to na tyle info teraz jezdzic i czekac czy bedzie ok wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dalej jopa jutro wyciagam lampe i szukam co jest nie tak

> lampa miga jak biore szybki zakret w prawo

wlasnie walcze i wyciagnalem lampe i dopiero teraz jak zaczalem naginac wtyczka ktora jest podlaczona do przetwornicy zaczela lampa gasnac smile.gif wiec zaprzestane dalszego rozbierania i ponaginam wszystkie styki wd40 i testowanie wink.gif ---- mam nadzieje ze to bedzie to smile.gifcool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.