Skocz do zawartości

Wentylator


tjaszo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie jakis prosty sposob na przeczyszczenie kanalow wentylacyjnych - pchac sie od podszybia czy raczej od schowka? - chyba mi cos wpadlo do wentylatora i chrobocze...

a wogole to mozliwe zeby cos tam wpadlo/zassalo sie? - lisc czy cos? czy raczej powinienem sobie szukac odrazu nowego elektrowentylatora?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy znacie jakis prosty sposob na przeczyszczenie kanalow wentylacyjnych - pchac sie od podszybia

> czy raczej od schowka? - chyba mi cos wpadlo do wentylatora i chrobocze...

od schowka wyciagniesz wentylator

> a wogole to mozliwe zeby cos tam wpadlo/zassalo sie? - lisc czy cos? czy raczej powinienem sobie

> szukac odrazu nowego elektrowentylatora?

> pozdrawiam

wentylator wyglada tak

20110302905.jpg

20110302906.jpg

wyjecie go to ok 10-20min roboty, wyjmij zobacz czy cos od podszybia nie wpadlo przez klapke zasysania powietrza, wyczysc srodek nagrzewnicy gdzie wentylator smiga, napewno bedzie troche syfu.. jednak moze byc tak ze slyszysz lozysko na wentylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> filtr kabinowy sprawdzałeś?

pierwsze co wydlubalem - masakrycznie zasyfiony, mimo ze wymienialem jakies pare miesiecy temu.

Wyglada ze albo cos jest projektowo zchrzanione i ciagnie syf, albo wieś nie sluzy mojemu NB :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> od schowka wyciagniesz wentylator

wystarczy zdjac boczek jak przy wymianie filtra? czy musze rozbierac schowek tez?

> wentylator wyglada tak

> wyjecie go to ok 10-20min roboty, wyjmij zobacz czy cos od podszybia nie wpadlo przez klapke

> zasysania powietrza, wyczysc srodek nagrzewnicy gdzie wentylator smiga, napewno bedzie troche

> syfu.. jednak moze byc tak ze slyszysz lozysko na wentylu

sprawdze, dzieki wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I co się okazało? Syf wpadł czy łożysko? U mnie zaczęło dziś terkotać przy przebiegu ~8100 km.

przestalo terkotac jak pojedzila mulher.gif pare dni po dołach wink.gif

w piatek przeglad na 60kkm a w sobote porozbieram wentylator i odkurze bo pewnie syf jest nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.