Skocz do zawartości

DTC P1336


artur-wiater

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent Chevrolet Evanda 2.0 2004 ECM: MR 140

Wykonałem kasowanie adaptacji, zgasł silnik (tak ma być) i następne odpalenie było utrudnione. Odpalił ale zaplaił sie check, sprawdziłem kod -P1336 i oznacza brak zaprogramowania korekty uzębienia. Wiec skasowałem błąd i wyłączyłem programowanie (program Chevrolet Explorer) na momet pokazło się okienko z jakimś przyciskiem i wrócił do ekranu głównego. Nie było potwierdzenia ani poleceń (w scan 100 slkaner prosi o wejście na 4000 obrotów). Niestety po wyłączniu stacyjki błąd znowu się pojawia więc programowanie nie przeszło prawidłowo. Próbowałem jeszcze z 10 razy na różne sposoby łącznie z szybkim naciskaniem przycisku w okienku zanim zniknie i kupa.

Potrzebna mi wiedza na ten temat, czy probram może zapisać korektę uzębienia na wolnych obrotach? Jak to właściwie z tym jest może któryś z kolegów ma doświadczenie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pacjent Chevrolet Evanda 2.0 2004 ECM: MR 140

> Wykonałem kasowanie adaptacji, zgasł silnik (tak ma być) i następne odpalenie było utrudnione.

> Odpalił ale zaplaił sie check, sprawdziłem kod -P1336 i oznacza brak zaprogramowania korekty

> uzębienia. Wiec slasowałem błąd i włączyłem programowanie (program Chevrolet Explorer) na

> momet pokazło się okienko z jakimś przyciskiem i wrócił do ekranu głównego. Nie było

> potwierdzenia ani poleceń (w scan 100 slkaner prosi o wejście na 4000 obrotów). Niestety po

> wyłączniu stacyjki błąd znowu się pojawia więc programowanie nie przeszło prawidłowo.

> Próbowałem jeszcze z 10 razy na różne sposoby łącznie z szybkim naciskaniem przycisku w

> okienku zanim zniknie i kupa.

> Potrzebna mi wiedza na ten temat, czy probram może zapisać korektę uzębienia na wolnych obrotach?

> Jak to właściwie z tym jest może któryś z kolegów ma doświadczenie w tym temacie.

autokorekte wyłącz, bo uzębienie i slasowanie Ci wyszło smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.