Skocz do zawartości

Stukanie z lewej strony


artur-wiater

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem w swojej evie delikatne postukiwanie z lewej strony na szybkich małych nierównościach jako, że u mnie musi być wszystko idealnie wymieniłem końcówki drążków stabilizatora i ich gumy (gumy skrzyiaływ zimie). Niestety na stukanie nie pomogło. Pojechałem więc na szarpaki, pan starał się jak mógł (znajomy) i mówi, że wszystko idealne, więc dałem na dodatkowego browara i kazałem dalej szarpać no i przykładałem osobiście rękę do każdego elementu badajac je niczym młodzi małżonkowie swoje nieznane elementy w noc poślubną, zlosnik.gif na dole fakt wszystko (nomen omen) sztywne hahaha.gif ale na górze lekki luz na łożysku lub poduszce mcphersona (nie zobaczy bez wyjecia), zamówiłem w Akwimacie oba elementy - a co zlosnik.gif 180 zł, wymieniłem wczoraj (30 zł), stara poduszka wydaje się idealna, stare łożysko też nie nosi widocznych objawów zniszczenia ale delikatny stukot ustał zlosnik.gifzlosnik.gif

Nie ma to jak perfekcjonizm...

jak bedę sprzedawał evę to sam by od siebie ją kupił hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma to jak perfekcjonizm...

> jak bedę spzrzedawał evę to sam by od siebie ją kupił

Ja mam podobnie. Mechanikowi już po raz kolejny zwracam uwagę, że i w jednym aucie i w drugim czasem coś stuknie, a ten uparcie twierdzi, że wszystko jest w porządku i aby jeszcze pojeździć. Może ma rację. Może te auta są naprawdę w przyzwoitym stanie. Bo pamiętam, że w Reno Clio ciągle coś było do wymiany hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.