Skocz do zawartości

nie pali na PB jak zimny


Pirat7993

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Pany mam mały problem, a mianowicie nie za bardzo chce mi motur palic na PB jak jest zimny,a problem pojawił sie nie dawno i w sumie to tak sam z siebie, a jak juz odpali to puszcza chmure czarnego dymu (ale to to chyba normalne jak zalany),za to na gazie zaskakuje praktycznie na cyk

pod diagnostyka silnika jak i lpg wszystkie parametry sa ok ,jedynie co to pod euroscanem co jakis czas wyskakiwal blad autoadaptacji , a pod nowa diagnostyka go nie ma

silnik 1.1 glowa 1.2 mpi +T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam,

> Pany mam mały problem, a mianowicie nie za bardzo chce mi motur palic na PB jak jest zimny,a

> problem pojawił sie nie dawno i w sumie to tak sam z siebie, a jak juz odpali to puszcza

> chmure czarnego dymu (ale to to chyba normalne jak zalany),za to na gazie zaskakuje

> praktycznie na cyk

> pod diagnostyka silnika jak i lpg wszystkie parametry sa ok ,jedynie co to pod euroscanem co jakis

> czas wyskakiwal blad autoadaptacji , a pod nowa diagnostyka go nie ma

> silnik 1.1 glowa 1.2 mpi +T

Popuszcza Ci gaz na wyłączonym silniku. Zapalając na benzynie zalewasz go. Na gazie wtedy pali od dotyku, a powinien chociaż chwilę pokręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Popuszcza Ci gaz na wyłączonym silniku. Zapalając na benzynie zalewasz go. Na gazie wtedy pali od

> dotyku, a powinien chociaż chwilę pokręcić.

nie, to raczej nie wchodzi w gre bo sa 3 zawory do tego jescze wtryskiwacze, wszystko jest szczelne tak ze raczej jakiekolwiek puszczanie raczej nie wchodzi w gre

ALE sprawa wyglada nastepująco , podpialem dziś Euroscana (2xcom)i pod nim wykryło błąd adaptacji oraz sondy , po usunięciu błedów zrobilem tak jak zawsze i auto odpaliło bez problemu na PB

tak ze teraz pytanie czemu pod "euroscanem" wykryło błedy a pod "iaw ecu skanem" nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak ze teraz pytanie czemu pod "euroscanem" wykryło błedy a pod "iaw ecu skanem" nie

Bo euroscan jest już od wieków na rynku, a iaw scan dopiero w powijakach?

Odłącz sondę, pojeździj na benzynie, podłącz sondę, pojeździj na benzynie i sprawdź czy w obu przypadkach chodzi tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.