Skocz do zawartości

Przebieg 307


JustRalf

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem ustrzelić 123456 cfaniaczek.gif

Pamiętałem i pamiętałem... i zapomniałem hehe.gif

Ale za to ustrzeliłem taki zlosnik2.gif

002xy.jpg

BTW, przez ostatnie niecałe 2 lata zrobiłem 26.000 km 893goodvibes.gif

A i tak "sporo jeździłem", bo od jakiegoś miesiąca jeżdżę Pugiem średnio 2 razy w tygodniu clown.gif

wink.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem ustrzelić 123456

> Pamiętałem i pamiętałem... i zapomniałem

> Ale za to ustrzeliłem taki

> BTW, przez ostatnie niecałe 2 lata zrobiłem 26.000 km

> A i tak "sporo jeździłem", bo od jakiegoś miesiąca jeżdżę Pugiem średnio 2 razy w tygodniu

Dajże spokój, ja przez 17 miesięcy od zakupu swojego Puga, zrobiłem szalone 10kkm. I to wcale nie dlatego, że stoi ciągle w serwisie, bo ... nie stoi. To moje pierwsze, tak bezawaryjne auto. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dajże spokój, ja przez 17 miesięcy od zakupu swojego Puga, zrobiłem szalone 10kkm. I to wcale nie

> dlatego, że stoi ciągle w serwisie,

Chciałem sprostować, że nie jeżdżę w ostatnim czasie Pugiem, bo dla zdrowotności chodzę pieszo do pracy zlosnik.gifok.gif

A Pug stoi grzecznie pod domem a nie w serwisie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chciałem sprostować, że nie jeżdżę w ostatnim czasie Pugiem, bo dla zdrowotności chodzę pieszo do

> pracy

Czyli mamy to samo. Kurde balans! Starzejemy się, czy co? Że tak przedkładamy zdrowotność ponad wygodnictwo? wink.gif

> A Pug stoi grzecznie pod domem a nie w serwisie

Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli mamy to samo. Kurde balans! Starzejemy się, czy co? Że tak przedkładamy zdrowotność ponad

> wygodnictwo?

Do pracy mam 4 km i dopiero stosunkowo niedawno "odkryłem", że to całkiem niedaleko jak na spacerek przy ładnej pogodzie 893goodvibes.gif

A po nowym roku będę miał 2 km 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.