Skocz do zawartości

Do oglądaczy stanu tech. ze zdjęć


Pawell24

Rekomendowane odpowiedzi

> Masz piwo gościu mówił, że przedni lewy błotnik był malowany

Zerknij, czy tylko lewy przód, czy lampy się zgadzają, czy prawy nie był ruszany, bo zdjęcia niezbyt to pokazują, poza tym golas, zerknij na zgrzewy blach doły drzwi, klapę i maskę. Wyciek spod dekla zaworów, stan hamulca ręcznego, luzy na kierownicy - przekładnia, zawieszenie, jak działa na benzynie i gazie, czy nic nie uszkodzone w instalacji waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bieda wersja, siedzenia do prania- błotnik przód lewy inny kolor- mi to wystarczy - jak ktoś pisze że bezwypadkowy a widać na oko że nie,to trzymam się jak najdalej od takiej oferty- tym bardziej nie wierzę w wymiany rozrządu płynów , hamulców- etc

Ktoś napisze że to tylko błotnik- ok tylko że ja nie jestem jako kupujący jasnowidzem czy to była obcierka czy konkretny dzwon.

a i zerknij na zderzak w przedniej części jakoś nienaturalnie wysoko zamocowana tablica rej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Jutro jadę oglądać autko Pandę i mam prośbę czy widzicie coś niepokojącego w tym aucie na podst.

> zdjęć.

> Wiem, że trudno tak oceniać ale może ...

> Pozdrawiam

nic specjalnego nie widac

totalny golas

dywaniki takie jak dodawali w salonach

przebieg tez w miare realny

pewnie trzeba bedzie liczyc sie z wkladem w zawieszenie skoro sie gosc nie chwali ze wymienial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Jutro jadę oglądać autko Pandę i mam prośbę czy widzicie coś niepokojącego w tym aucie na podst.

> zdjęć.

W samochodzie za trzy średnie krajowe sprawdza się dwie rzeczy - czy jeździ do przodu i do tyłu. Jedź, sprawdź, zbij te "900" i ciesz się nowym nabytkiem. Pamiętaj też, że sprzedawca również będzie się cieszył, że pozbył się tego samochodu i postaraj sie go zrozumieć. Miej świadomość, że nie kupujesz nowego samochodu, tylko stary i właściwie biorąc pod uwagę jego "klasę" i przebieg kupujesz "złom". Zapłacisz 1/3 ceny, więc nie bądź zaskoczony jak otrzymasz 1/3 samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W samochodzie za trzy średnie krajowe sprawdza się dwie rzeczy - czy jeździ do przodu i do tyłu.

> Jedź, sprawdź, zbij te "900" i ciesz się nowym nabytkiem. Pamiętaj też, że sprzedawca również

> będzie się cieszył, że pozbył się tego samochodu i postaraj sie go zrozumieć. Miej świadomość,

> że nie kupujesz nowego samochodu, tylko stary i właściwie biorąc pod uwagę jego "klasę" i

> przebieg kupujesz "złom". Zapłacisz 1/3 ceny, więc nie bądź zaskoczony jak otrzymasz 1/3

> samochodu.

może wysilisz się choć raz i napiszesz coś z sensem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najbardziej sensowne jest komentowanie stanu samochodu na podstawie pięciu zdjęć VGA i treści

> ogłoszenia napisanego przez osobę chcącą się go pozbyć .

aha- czyli spamik facepalm%5B1%5D.gifgrinser006.gif

wracając to autka- jeśli pytający nie ma daleko -pojechać ocenić life choć już ze zdjęć to rewelacja nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem, że golas ale dysponuje góra 11000pln w tym pomoc banku więc trudno. Autko ma być dla żony

> na dojazdy 16km do pracy.

Zerknij jeszcze na Punto 2 i 2fl, pospolitego wycesca waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zerknij jeszcze na Punto 2 i 2fl, pospolitego wycesca

Witam z rana. Punto trochę obawiam się z powodu korozji a Panda wydaje mi się optymalna dlo mojej serce.gif

Widzę wiele złych ocen na temat oglądaczy ze zdjęć ale trzeba przyznać ze jeden kolega dobrze ocenił na podstawie tak marnych zdjęć.

Dzisiaj wieczorem jadę oglądać.

Powiedzcie mi jeszcze jak jest z tymi cewkami w 1.2 przy jakim przebiegu siadają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam z rana. Punto trochę obawiam się z powodu korozji a Panda wydaje mi się optymalna dlo mojej

> Widzę wiele złych ocen na temat oglądaczy ze zdjęć ale trzeba przyznać ze jeden kolega dobrze

> ocenił na podstawie tak marnych zdjęć.

> Dzisiaj wieczorem jadę oglądać.

> Powiedzcie mi jeszcze jak jest z tymi cewkami w 1.2 przy jakim przebiegu siadają?

W wycescu nie mam problemów z korozją, mam 2005r od nowości, 1,2 8v z lpg i 162kkm przelotu, wymieniane świece/przewody, filtry i olej, czyli eksploatacja, nic więcej się nie dzieje przy silniku.

Rudej w P2 nie powinno być, mój jest troszkę poprzycierany gdzie niegdzie do ocynku i tak od 3-4 lat i rudej brak zlosnik.gif

Punto trafisz z lepszym wyposażeniem, np. wspomaganie, czy elektryczne szybki wink.gif

Ale to już zależy od Was, co wybierzecie. Ja będę miał dylemat za roczek,

tylko u mnie kandydaturę na miejsce w garażu złożyło kilka Fiatów hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiedzcie mi jeszcze jak jest z tymi cewkami w 1.2 przy jakim przebiegu siadają?

chyba nawet nie slyszalem by w pandzie cos z cewkami sie rypalo - a nawet jezeli to sa to bardzo sporadyczne przypadki a nie jakas przypadlosc nagminna

sam w swojej zmienilem przy 120 kkm przewody WN raczej z racji ich wieku a nie z powodu ich szwankowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że auto ma służyć do dojazdu do pracy (16km). Ja na twoim miejscu poszukałbym Pandy z silnikiem 1.1, za cenę prawie 12 tys. zł dostaniesz autko w znacznie lepszym stanie i z mniejszym przebiegiem. Być może nawet z lepszym wyposażeniem. A kobieta i tak nie wyczuje różnicy w mocy między 1.1 a 1.2.

Polecam przejechać się też na giełdę samochodową. Można trafić na ciekawe oferty i tanie. Tylko jedna zasada, trzymaj się z daleka od handlarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Napisałeś, że auto ma służyć do dojazdu do pracy (16km). Ja na twoim miejscu poszukałbym Pandy z

> silnikiem 1.1, za cenę prawie 12 tys. zł dostaniesz autko w znacznie lepszym stanie i z

> mniejszym przebiegiem. Być może nawet z lepszym wyposażeniem. A kobieta i tak nie wyczuje

> różnicy w mocy między 1.1 a 1.2.

> Polecam przejechać się też na giełdę samochodową. Można trafić na ciekawe oferty i tanie. Tylko

> jedna zasada, trzymaj się z daleka od handlarzy.

Mam Pandę 1,1 i mam Punto 1,2 8v i 16v wink.gif

Lepsza będzie Panda z 1,2 niż z 1,1, nie chodzi o moc, tylko o moment i jego charakterystykę zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam Pandę 1,1 i mam Punto 1,2 8v i 16v

> Lepsza będzie Panda z 1,2 niż z 1,1, nie chodzi o moc, tylko o moment i jego charakterystykę

Panda 1.1 http://www.chojnacki.com.pl/images/stories/testy/panda_gta.jpg

Panda 1.2 http://www.chojnacki.com.pl/images02/test2011/Fiat%20Panda%201.2%208v%20wersja%20GTA.jpg

czy aby na pewno warto? Różnica bardzo mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panda 1.1 http://www.chojnacki.com.pl/images/stories/testy/panda_gta.jpg

> Panda 1.2 http://www.chojnacki.com.pl/images02/test2011/Fiat%20Panda%201.2%208v%20wersja%20GTA.jpg

> czy aby na pewno warto? Różnica bardzo mała.

Piszę o własnych odczuciach nie wykresach, poza tym, 1,2 wyjdzie oszczędniej w zużyciu paliwa zlosnik.gif

kolejny paradoks wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.