Skocz do zawartości

Schemat elektryki Palio 1,2 8V 73 KM 2000r


AKuba

Rekomendowane odpowiedzi

> Jeśli ma ktoś to bym prosił o przesłanie na [email protected].

> Moczą mi sie któreś kabelki chyba nad przednimi oponami i traci moc w deszczu. I nie wiem które

> kabelki tam idą?

Nad przednimi oponami to masz tylko kierunkowskazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli ma ktoś to bym prosił o przesłanie na [email protected].

> Moczą mi sie któreś kabelki chyba nad przednimi oponami i traci moc w deszczu. I nie wiem które

> kabelki tam idą?

Masz problem ze świecami/przewodami wn/cewkami a szukasz w dziwnych miejscach wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz problem ze świecami/przewodami wn/cewkami a szukasz w dziwnych miejscach

Tu opisałem o co chodzi.

http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=280019988&an=0&page=0#Post280019988

I wydaje mi się ,że cewka i kable powodowały by nierówną pracę, przerywanie, krztuszenie się, ale nie całkowity brak mocy bez tych zjawisk. I jak wyłączę silnik i włączę to przez 10-20 sekund silnik normalnie przacuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozumiem, że zrobiłeś to co w tamtym wątku radzono? Czyli zmieniłeś świece/przewody/cewki? Bo jeżeli nie to nie wiem po co dalej pytasz. Sprawdź też miernikiem czujnik położenia wału czy daje prawidłowe wartości, może gdzieś kable się przetarły (u mnie je przecięło jak nie miałem osłony i źle je zamocowałem), oprócz tego rozbierz dolot, może coś ci tam wlazło wink.gif. Możesz też wtyczki od wszystkich czujników rozłączyć, przeczyścić i podłączyć ponownie, ale najpierw sprawdź podmieniając na sprawne te rzeczy o których wszyscy Ci piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.