Skocz do zawartości

klamka elektryczna


klepak

Rekomendowane odpowiedzi

Po lekturze manuali ze stronki przystąpiłem do przygotowań do montażu elektrycznej klamki. Mam Pandę dynamic z 2004, z centralnym zamkiem na kluczyk. Po zdjęciu plastikowej osłony na klapie oczom moim ukazał się taki widok:

285374473-panda1.jpg

Czy to oznacza, że mam już zamontowany elektryczny zamek z tyłu i jedyne co muszę zrobić, do podłączyć mikrostyk? No i do którego kabla mam podłączyć mikrostyk? Do tej kostki po lewej stronie (częściowo uciętej na zdjęciu)? Do czego jest ta wolna kostka w prawym dolnym rogu zdjęcia, oklejona żółtą taśmą (wchodzą do niej dwa kable)?

post-11916-14352514236874_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po lekturze manuali ze stronki przystąpiłem do przygotowań do montażu elektrycznej klamki. Mam

> Pandę dynamic z 2004, z centralnym zamkiem na kluczyk. Po zdjęciu plastikowej osłony na klapie

> oczom moim ukazał się taki widok:

> Czy to oznacza, że mam już zamontowany elektryczny zamek z tyłu

No wychodzi, że zamek masz. U mnie po podłączeniu prezentował się tak samo:

dsc00733zl.jpg

>i jedyne co muszę zrobić, do

> podłączyć mikrostyk? No i do którego kabla mam podłączyć mikrostyk? Do tej kostki po lewej

> stronie (częściowo uciętej na zdjęciu)? Do czego jest ta wolna kostka w prawym dolnym rogu

> zdjęcia, oklejona żółtą taśmą (wchodzą do niej dwa kable)?

Tego nie wiem. Centralny przy próbie zamknięcia auta Ci odbija przy nie zamkniętej klapie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, odbija.

no inaczej być nie może ponieważ masz podpięty kabelek zasilający do klamki.

brakuje Ci mikrostyku i kabla poprowadzonego do tej białej dużej wtyczki- patrz manuale

tą białą kostkę przyklejoną do wiązki także podpinasz do zamka- ma tam taki wtyk- kostka ta zasila...lampkę oświetlenia bagaznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Umieszczam je w tym watku bo jest bardzo zbiezne z tematem. Otóz pacjent Panda taty, 1.1 z 2008 roku ma oryginalny kluczyk scyzoryk z mozliwościa otwierania bagażnika z pilota w kluczyku. Chciałem w niej dorobić opcję otwierania bagaznika z przycisku w kabinie tak jak to jest opisane w manualu http://www.fiatpanda.org.pl/plikownia.html?func=finishdown&id=20. Wykonanie tej operacji w mojej Pandzie powidło się (postępowałem zgodnie z manualem). Mialem prosty plan dołącze sie do tego przewodu w kostce pod kierownicą z zasilaniem +12V i w ten sposob otworze zamek. Plan jednak nie wypalił. Podanie +12V powoduje jakieś zwarcie bo test przy pomocy cienkiego przewodu rozgrzał mi go w rękach do czerwoności a zamek nie drgnie. Podanie masy na ten przewód też nie daje nic. Sprawdzałem miernikiem gdy kluczykiem otwieram zamek to pojawia sie na tym przewodzie napięcie. Pytanie co robię źle? Może ktoś coś podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.