Skocz do zawartości

Wspomaganie w Pandzi 1.1 - gdzie założyć w Krakowie?


Paweł_Sz

Rekomendowane odpowiedzi

To że jest jest inna maglownica nie oznacza ze nie można założyć wspomagania. Sam założyłem takie wspomaganie i nie jest to koszt jak kolega przedstawił. 1,5k to chyba tylko w ASO... osłony pod kierownice nie trzeba wymienić chyba że ktoś tak bardzo potrzebuje regulacji wysokości kierownicy.. Cały koszt założenia wspomagania to 650 zł z kolumną używaną... nowe kosztują koło 900 zł na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

650 zł ???

Ja za sam magiel płaciłem ok. 250 zł na Alledrogo

Zapewne nie liczysz robocizny, (po wymianie magla trzeba np. zbieżność ustawić).

Kolumna to nie wiem ile , do tego dochodzi "tzw. osiowanie - silnik elektr. musi wiedzieć kiedy i jak ma zadziałać"

No i w/w silnik,serwo,czujnik też trzeba kupić.

Jak ktoś ma znajomego mecha, "KTÓRY TO OGARNIE "to faktycznie będzie taniej niż napisałem,ale z tego co słyszałem to kupa roboty jest a za darmo nikt nie poświęci popołudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No patrz a ja założyłem i całość mnie wyszła 485zł. Oczywiście robiłem to sam ale jest to banalnie proste jesli sobie kupisz instrukcje montażu na allegro. Maglownicy nie musisz kupować, spokojnie jeżdze na starej. Wymienia sie samą kolumnę wewntątrz auta i pociąga kabelki do akumulatora i bezpieczników. Sterownik jest już na kolumnie, wpinasz kostki i jedziesz. Jak przeszkadza ci miganie zegarka to robisz jeszcze osiowanie za kilkadziesiąt zł ale jest to też zbędne. Podsumowując - kupujesz kolumne ze sterownikiem i drażkiem skrętnym. Na allegro są juz od 450zł, ja jeszcze utargowałem na przesyłkę. Tylko nie kupujcie anglików bo nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.