Skocz do zawartości

zmiana radia ,tylko na jakie ?


Pirat7993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jestem posiadaczem Alpine cda 9855r ale nie ze wzgledu na jakie zboczenie muzyczne tylko raczej przez to ze znajomy sprzedawał to radio za masakrycznie smieszną cene, tak ze kupiłem radio półroczne któro przelezało 4 miesiace w szafce za mniej niz 500zł zlosnik.gif a ze znudziło mi sie ciągłe nagrywanie płyt myślałem zakupić Ipod'a i podpiąc go pod radio ale niestety sprawa nie jest taka prosta ponieważ trzeba jeszcze dokupić kilka gratów z czego wychodzi ze musiał bym dołozyć ok 400zł chcąc słuchac muzyki ipoda

wiec stwierdziłem ze za te można dołozyć i miec juz nowe radio z USB tylko sam do końca nie jestem pewien co wybrać ,napewno jestem za tym zeby następnym radiem był ALPINE i zadnego innego nie chce , co proponujecie tak do 1000zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że IDA mają jedynie radio oraz wejście USB?

smile.gif

Do płyt musisz posiadać czytnik osobno.

Z serii IDA bawiłem się X311 i było bardzo fajnie wink.gif

W modelu 117 masz dodatkowo pilota i procesor dźwięku jeśli lubisz się tym bawić ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, że IDA mają jedynie radio oraz wejście USB?

> Do płyt musisz posiadać czytnik osobno.

> Z serii IDA bawiłem się X311 i było bardzo fajnie

> W modelu 117 masz dodatkowo pilota i procesor dźwięku jeśli lubisz się tym bawić

nie przeszkadza mi brak cd , jak juz bedzie usb to raczej o płytach sie zapomni

hmm teraz dałes do myślenia z tym pilotem, czy te modele IDA posiadają odbiornik pilota ? bo jako tako ogolem pilot mi zostaje z mojego obecnego radia

za chwilke podjade sobie do MediaMarkt i obadam na żywca te radia jak bedą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> bo się właśnie nad nimi zastanawiam ..... i tak myślę że lepiej kupić droższe z tym wyjściem

> żeby w przyszłości radia znów nie zmieniać

Między 300 a 500zł nabędziesz już nowe radyjko ze stajni ALPINE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.