Skocz do zawartości

Aku czeka na wymianę...czyli co i jak wybrać.?


Omen81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów. Jak w temacie. czeka mnie wymiana akumulatora bo nie chce czekac na ostatnią chwile. Jakiej marki wybrać aku? pojemność to wiem ale cze firma sie liczy czy jakiś NO Name? może ktoś coś poleci? pozdrawiam i czekam na sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam kolegów. Jak w temacie. czeka mnie wymiana akumulatora bo nie chce czekac na ostatnią chwile.

> Jakiej marki wybrać aku? pojemność to wiem ale cze firma sie liczy czy jakiś NO Name? może

> ktoś coś poleci? pozdrawiam i czekam na sugestie.

Ja drugi rok jeżdżę na Bosch Silver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no własnie kumpel do golfa IV TDI kupił Boscha silver. Ale nic tanszego nie ma? zamienniki jakies

> marketowe??:)

Nie wiem szczerze mówiąc, to mój pierwszy diesel. Znajomy polecił Boscha to kupiłem.

Generalnie duża pojemnośc to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam kolegów. Jak w temacie. czeka mnie wymiana akumulatora bo nie chce czekac na ostatnią chwile.

> Jakiej marki wybrać aku? pojemność to wiem ale cze firma sie liczy czy jakiś NO Name? może

> ktoś coś poleci? pozdrawiam i czekam na sugestie.

Ja mam Sznajdera i... żyje. Jak masz dobre ładowanie i nie masz problemu z elektryką to spokojnie każdy będzie działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam Sznajdera i... żyje. Jak masz dobre ładowanie i nie masz problemu z elektryką to spokojnie

> każdy będzie działał.

też tak myśle, ze dobry jest i taki zwykły o odpowiednich parametrach. a ładowanie mam dobre. wiec tym sie nie martwie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam kolegów. Jak w temacie. czeka mnie wymiana akumulatora bo nie chce czekac na ostatnią chwile.

> Jakiej marki wybrać aku? pojemność to wiem ale cze firma sie liczy czy jakiś NO Name? może

> ktoś coś poleci? pozdrawiam i czekam na sugestie.

U mnie na pokładzie od 4 lat Sznajder Silver 53 Ah - działa bez zarzutu waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.