Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Qulek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. ??? Fajny projekt
  2. Wystarczy że na masce jest wilgoć i wokół działającego sprysku szybciej odparowuje z maski - a kiedyś było równo więc mam podejrzenie że nie grzeje. jest drożny
  3. Witam. Dawno w focusie nic się nie działo... zauważyłem że nie grzeje mi lewy spryskiwacz szyby. Co sprawdzić i jak sprawdzić ?
  4. Podpiszę się pod postem wyżej.. nie jedzie a pali jak smok. Owszem sprytne do miasta i całkiem pakowne jak na takie małe pudełko. U nas są problemy z pracą na gazie i z pękającym kolektorem wydechowym (chyba dwa wymienione już), rano auto przygasa po odpaleniu. Ogólnie teraz zaczyna coś marudzić bo wcześniej nie sprawiał żadnych problemów (auto z 2012 , przejechane teraz lekko ponad 100kkm).
  5. Aaaaaa to chyba odpuszczę.. nie chce mi się rozbierać tego elementu
  6. U mnie jest tam gdzie na foto.. gdzieś czytałem że można go spróbować przedmuchać. Da to coś ?
  7. Jak go czyściłeś ??
  8. U mnie jakieś takie tam napięcie na żarówce od wstecznego było właśnie przy uszkodzonym włączniku wstecznego.. no ale wycieraczka tylna na włączonym wstecznym się nie włączała. Dziwna ta Twoja awaria..
  9. A tylna wycieraczka działa jak włączysz wsteczny ?? możliwe że włącznik wstecznego zdechł..
  10. Qulek odpowiedział amciek na temat - Ford
    O S-Maxie było tu już dużo.. wystarczy poszukać
  11. Qulek odpowiedział tomstr na temat - Ford
    Jak mówiłem.. standard
  12. 2012 polift
  13. Automat.. Szefu ma takiego S-Maxa i ciągle ma na auto i wydaje mi się że dość szybko idzie schładzanie wnętrza.
  14. Dziwne bo w S-Maxie wydaje mi się że klimatyzacja działa bardzo sprawnie i wydajnie.
  15. Mam to samo.. Praktycznie nie korzystam z "auto" tylko ustawiam temperaturę i nawiew na szybę i nogi.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.