-
Mój "klasyk"
??? Fajny projekt
-
Grzany spryskiwacz szyby nie działa
Wystarczy że na masce jest wilgoć i wokół działającego sprysku szybciej odparowuje z maski - a kiedyś było równo więc mam podejrzenie że nie grzeje. jest drożny
-
Grzany spryskiwacz szyby nie działa
Witam. Dawno w focusie nic się nie działo... zauważyłem że nie grzeje mi lewy spryskiwacz szyby. Co sprawdzić i jak sprawdzić ?
-
fiat fiorino 1.4 benzyna
Podpiszę się pod postem wyżej.. nie jedzie a pali jak smok. Owszem sprytne do miasta i całkiem pakowne jak na takie małe pudełko. U nas są problemy z pracą na gazie i z pękającym kolektorem wydechowym (chyba dwa wymienione już), rano auto przygasa po odpaleniu. Ogólnie teraz zaczyna coś marudzić bo wcześniej nie sprawiał żadnych problemów (auto z 2012 , przejechane teraz lekko ponad 100kkm).
-
Jak działa automat climatronika?
Aaaaaa to chyba odpuszczę.. nie chce mi się rozbierać tego elementu
-
Jak działa automat climatronika?
-
Jak działa automat climatronika?
Jak go czyściłeś ??
-
[Focus MkII] Brak lewego mijania i światła wstecznego
U mnie jakieś takie tam napięcie na żarówce od wstecznego było właśnie przy uszkodzonym włączniku wstecznego.. no ale wycieraczka tylna na włączonym wstecznym się nie włączała. Dziwna ta Twoja awaria..
-
[Focus MkII] Brak lewego mijania i światła wstecznego
A tylna wycieraczka działa jak włączysz wsteczny ?? możliwe że włącznik wstecznego zdechł..
- S-max
-
Antena na dachu Mondeo MK3
Jak mówiłem.. standard
-
Jak działa automat climatronika?
2012 polift
-
Jak działa automat climatronika?
Automat.. Szefu ma takiego S-Maxa i ciągle ma na auto i wydaje mi się że dość szybko idzie schładzanie wnętrza.
-
Jak działa automat climatronika?
Dziwne bo w S-Maxie wydaje mi się że klimatyzacja działa bardzo sprawnie i wydajnie.
-
Jak działa automat climatronika?
Mam to samo.. Praktycznie nie korzystam z "auto" tylko ustawiam temperaturę i nawiew na szybę i nogi.