-
Mój "klasyk"
-
Mój "klasyk"
Pudło. Tam gdzie jest filtr jest pustka (nie ma wewnetrznych nadkoli) Zimniej sie nie da 😄
-
Mój "klasyk"
to jdm D16A to wg rónych zródel 125-130KM od czau zdjecia powyzej zmienily sie kola (teraz sa jdm SSR FL2), zmienily sie hamulce, zawieszenie i pare rzeczy pod maska (custom chlodnica i elektroniczny aparat zaplonowy)
-
Mój "klasyk"
robi odpowiedni halas w okolicy 😎
-
Mój "klasyk"
standard Honda, polosie zrobione na wymiar
-
Mój "klasyk"
Jako ze, kto nie idzie do przodu ten sie cofa😀 Musialem troche napsuc i pozmieniac i teraz Mini prezentuje sie jak na fotach ☺️ Wszystko wlasnorecznie zrobione 😎
-
Mój "klasyk"
-
Mój "klasyk"
😀no zbiera raczej pochlebne opinie 😎
-
Mój "klasyk"
-
Mój "klasyk"
-
Mój "klasyk"
u mnie na północy kilka lat temu znieśli budki opłaty za przejazd przez mosty i teraz nie płacisz nigdzie w moim regionie. Raz miałem okazję płacić na południu UK za przejazd przez most (nr 2. na mapce z linka) po przysłaniu upomnienia przyslanego przez zarządce mostu (z fotką na której widać auto ) i bez opłat dodatkowych jeśli zapłacę myto w przeciągu iluś tam dni
-
Mój "klasyk"
https://www.rac.co.uk/drive/advice/know-how/a-guide-to-uk-toll-roads-bridges/
-
Mój "klasyk"
taka zmyłka - najczęściej jestem jedynym autem lhd na spotach i różne śmieszne sytuacje wychodzą przy tym. Są też niedogodności - np. w drive thru w moim przypadku dla ubezpieczyciela nie ma znaczenia po której stronie jest kierownica
-
Mój "klasyk"
skonczyło się ubezpieczenie i przegląd i czas było przerejestrować-wypełniasz formularz z danymi osobistymi, podstawowe dane auta i wysyłasz w kopercie razem z polskimi dokumentami i opłatą 55 funtów i za 2 tygodnie dostajesz listem papiery UK z tym idziesz do sklepu motoryzacyjnego który wyrabia tablice i za dodatkowe 20 funtów masz tablice (za mam co prawda ciut droższe, tłoczone z alu blachy zamiast zwykłych plastikowych) Easy Lubię te uproszczone procedury na życie w UK
-
Mój "klasyk"