Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

azja

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. AstraC obserwuje zawartość azja
  2. Koledzy już podpowiedzieli właściwą drogę ;-) ja tylko tyle napiszę: zapomniałem już, że uprawiałem takie druciarstwo
  3. > toż to tylko 3-latek ale mój przegub wymieniany 5,5 roku temu :-P
  4. > Czy powodem klapania może być przegub wewnętrzny ??? przyczyny szukaj nieco wyżej niż przegub - to raczej łożysko na kolumnie mcphersona PS. aleś dinozaura wygrzebał :-D
  5. > NIE ZMIENIAJ SKRZYNI NA DŁUŻSZĄ > znajdź moje posty nt. skrzyni w AF, żałuję do dziś etam ja wymianę F16CR na WR (VA --> AF) wspominam jak najlepiej kwestia gustu dla mnie 3800 obr. przy 130 km/h to jakiś absurd
  6. > Czyli muszę zdjąć tapicerkę odkleić folię itd. Ehhhh... nie ma się co obawiać... a przy okazji wygłuszenie zrób :-D
  7. > polecam nokia ck-200. zdecydowanie użytkuję 3 rok, bez zarzutu
  8. azja odpowiedział stilak na temat - Opel
    może za późno, ale polecam CK-200 Nokii używam od dwóch lat z dwoma telefonami, bez zarzutu bateryjkę w "pilocie" wymieniałem w tym czasie raz
  9. azja odpowiedział Pawelek_S na temat - Opel
    dorzucę pod rozwagę jeszcze Spidan (też zdaje się z grupy GKN) w astrze wymieniałem zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne w vectrze wewnetrzne bez zarzutu, po sporych przebiegach PS. trza czasem jakiegoś posta napisać żeby do końca nie zardzewieć :-DDD
  10. azja odpowiedział celius na temat - Opel
    > Dzięki wszystkim, przede wszystkim Orychmadiu
  11. > Niemożność wyjęcia czopa przegubu z piasty. > Bez kapselka, wielowypusty lubią zarastać rdzą, co może skutkować takimi problemami. racja... ale nie doświadczyłem tego przy wymianie przegubu
  12. azja odpowiedział technix na temat - Opel
    przejrzałem wątek pobieżnie... kup Valeo, nie będziesz żałował Depo zdecydowanie unikaj
  13. > Czy jest mi to do szczęścia potrzebne? od zakupu astry nie miałem ani jednej "pokrywki" negatywnych objawów nie zauważyłem, bo i jakie? ;-)
  14. azja odpowiedział skalek na temat - Opel
    > Jaki klucz jest potrzebny do odkręcenia > tej śruby trzymającej piastę pod deklem ? w AF była 30, koniecznie długa nasadka, zwykła nie łapie bajdełej: w podobnej sytuacji jak opisujesz wymieniłem oba przeguby oczywiście nie pochopnie, ich stan uzasadniał wymianę ;-) co do dokręcania... za Etzoldem (dla AF ) Quote: "Dokręcić nakrętkę koronową czopa półosi momentem 100 N-m. Samochód musi wtedy stać na podłożu, włączyć bieg i poprosić drugą osobę o wciśnięcie pedału hamulca. Następnie nakrętkę poluzować i ponownie dokręcić momentem 20 N-m. Od tego położenia dociągnąć jeszcze nakrętkę o kąt 80° (1/4 obrotu = 90°). Włożyć nową zawleczkę i zagiąć. Jeżeli zawleczka nie daje się włożyć dokręcić nakrętkę koronową do następnego otworu pod zawleczkę, jednak nie więcej niż o kąt 9°." fajnie, nie? :-D
  15. azja odpowiedział technix na temat - Opel
    > Bo skąd sprzedający na allegro wiedzą, że akurat sprzedają F13 WR a nie CR i z PG 3.74 a nie np. > 3.94 skoro na skrzyni nie ma tych informacji? na skrzyni SĄ takie informacje :-D foto z czeluści archiwalnych, autor: _Zero_ ciekawe, czy On tu jeszcze zagląda...?
  16. azja odpowiedział technix na temat - Opel
    > No właśnie , dawno go nie widziałem na forum. > Zagląda tu czasem jeszcze ? zagląda regularnie w czym mogę pomóc? :-D

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.