Skocz do zawartości

Autoadaptacja klimy - Croma


cacus

Rekomendowane odpowiedzi

> Czy w Cromie jest podobnie jak w Stilo

Z tego co szukałem to nie.... confused.gif

W Stilo silniczki były połączone z potencjometrami w Cromie już tak nie jest i nie ma autoadaptacji - jest tylko silniczek....

Ale nie jestem tego pewny na 100% hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W Stilo silniczki były połączone z potencjometrami w Cromie już tak nie jest i nie ma autoadaptacji

> - jest tylko silniczek....

to jak to jest sterowane? przecież nie mogli zrobić czegoś co się nie psuje to się nie opłaca boszowi zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jak to jest sterowane? przecież nie mogli zrobić czegoś co się nie psuje to się nie opłaca

> boszowi

Oj nie ma tak pieknie.... czasami z tego co czytam mogą się tryby skończyć.... ale wtedy wystarczy rozebrać i przełożyć zębatke o 180 stopni zlosnik.gif.

Jak to jest sterowane confused.gif tego nie wiem... mogę się tylko domyslić, że na podstawie pradu jaki pobiera silnik / przeciążenia a nie na podstawie położenia.... jest to znacznie mniej dokładne sterowanie ( bo układ nie wie w jakim dokładnie miejscu jest klapa ) ale działa wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.