Skocz do zawartości

Smród paliwa


rexio

Rekomendowane odpowiedzi

O co loto w moim paliowozie. Jak postoi na słońcu trochę i się nagrzeje to wali w środku benzyną. Dziś stał natomiast w cieniu przez może 2 minuty pochylony tyłem w dół i też potem waliło benzyna w środku jakby mi się rozlała. Po paru minutach wywietrzało podczas jazdy i spokój.

Przez bak nie ucieka. Mam dziurkę w nim, ale załataną i jest ona od spodu więc od razu widzę o co loto. Normalnie jeździ i na benie i na gazie. Czy to coś z odpowietrzeniem baku może być?. Pompa paliwa dobrze przykręcona i szczelne połączenie, podobnie z blaszką pod siedziskiem. Nigdzie nie widać wycieku, nie czuć jak włażę pod auto i nie mogę tego rozgryźć. Śmierdzi gdzieś od pół roku (dziura w baku jest 1,5 roku) i nie wiem co jest bo nic nie było z tym kombinowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mieliśmy to samo w Alebi wjedź nim na kanał zdejmij obudowę i zobacz czy nie wypiął się wężyk od

> baku on jest na taką zapadkę.

nie odpiął bo to robiłem. By załatać bak to wyjmowałem pompe i wiem co tam siedzi. Czy przez korek może też walić. Może gdzieś jest nieszczelny ?

I w sumie nie na zapadke ale na szybkozłączke. W sumie bardzo to wygodne.

Może podczas wyjmowania pompy polało się gdzieś paliwo na bak i na górze baku to siedzi? No ale po 2 czy 3 miesiącach jak ostatni raz wyjmowałem pompe to by wyparowało raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nawet jak na gazie chodzi to wali. Jak postoi na słońcu to przed odpaleniem wali.

sprawdz pochlaniacz par paliwa. jest pod prawym blotnikiem. zobacz czy tam ci sie nic nie odpielo. Potem sprawdz zawor od obiegu par paliwa. ogolnie szedlbym w tym kierunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie odpiął bo to robiłem. By załatać bak to wyjmowałem pompe i wiem co tam siedzi. Czy przez korek

> może też walić. Może gdzieś jest nieszczelny ?

> I w sumie nie na zapadke ale na szybkozłączke. W sumie bardzo to wygodne.

> Może podczas wyjmowania pompy polało się gdzieś paliwo na bak i na górze baku to siedzi? No ale po

> 2 czy 3 miesiącach jak ostatni raz wyjmowałem pompe to by wyparowało raczej.

już wiesz gdzie szukać rotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gif001.gif001.gif001.gif001.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.