Skocz do zawartości

[206] Wyswietlacze i podswietlanie gałek i olej


zet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów z sasiedniego kacika

Nabylem Ci ja dla kobitki 206 07r 1,4 Hdi. Autko bardzo fajne, ale martwi mnie jedna rzecz - nie dziala wyswietlacz pod szybą, ani podswietlanie gałek regulacji nawiewów. W aucie przez to wydaje sie, ze jest ciemno wieczorem. Czy jest za to odpowiedzialny jakis bezpiecznik (jesli tak to gdzie go szukac, który to?), czy zając sie odrazu rozbebeszaniem i wymiana zarowek ?

I nastepne pytanko - jaki zastosowac olej do tego silniczka ? ile go tam wogole wchodzi ?

Czy ktos z kolegów ma linka do instrukcji PL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam kolegów z sasiedniego kacika

> Nabylem Ci ja dla kobitki 206 07r 1,4 Hdi. Autko bardzo fajne, ale martwi mnie jedna rzecz - nie

> dziala wyswietlacz pod szybą, ani podswietlanie gałek regulacji nawiewów. W aucie przez to

> wydaje sie, ze jest ciemno wieczorem. Czy jest za to odpowiedzialny jakis bezpiecznik (jesli

> tak to gdzie go szukac, który to?), czy zając sie odrazu rozbebeszaniem i wymiana zarowek ?

wymień żarówki

> I nastepne pytanko - jaki zastosowac olej do tego silniczka ? ile go tam wogole wchodzi ?

Ja nalałem Mobil 10w/40

Miska olejowa razem z filtrem 3,75l.

> Czy ktos z kolegów ma linka do instrukcji PL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.