Skocz do zawartości

Nowy złom


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przybył do mojej skromnej kolekcji kolejny złomek z czasów PRLu. Co prawda produkcja nie rodzima, ale braci ze wschodu zlosnik.gif

Kolega zadzwonił i zapytał - bierzesz dzisiaj czy zawieźć na złom? Nie mogłem na to pozwolić zlosnik.gif

Wiem, jestem szurnięty screwy.gifhehe.gif

Tadam!!!

Motorynka Stella z oryginalnym silnikiem V50 (radzieckim!) Kompletna - koła i siedzenie mam luzem zlosnik.gif. Skończę WSK, zabiorę się za komara sporta i może przyjdzie czas na Stellę zlosnik.gif

285495805-1.jpg

285495805-2.jpg

post-6413-14352514640341_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak zdjęcia złomu to dajesz w "HD", a jak pięknego pomalowanego OMC motocykla to szary badziew, panie, gdzie logika smile.gif

Przypominam sobie jak to wygladało, chyba na emeryture na działkę by mi podpasował taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jak zdjęcia złomu to dajesz w "HD", a jak pięknego pomalowanego OMC motocykla to szary badziew,

> panie, gdzie logika

> Przypominam sobie jak to wygladało, chyba na emeryture na działkę by mi podpasował taki.

Mówiłem, że przy dobrym oświetleniu aparat Nokii robi w miarę niezłe fotki. Przy oświetleniu marnym robi marne zdjęcia, ot cała logika zlosnik.gif

A Stella wyglądała tak:

1275747501_98395982_1-MotorowerMotorynka-Stella-Damaslawek-1275747501.jpg

tyle, że na tym foto jest już z silnikiem bydgoskiego rometa - jak w Ogarach, Motorynkach Pony, Kadetach....

Mój egzemplarz to oryginał radziecki z silnikiem V50 albo V501 - nie dopatrzyłem się jeszcze jaki to dokładnie typ. IMO silnik radziecki był lepszy - a na pewno miał lepszy gaźnik wink.gif

A tutaj egzemplarz z radzieckim silniczkiem:

motorynka-stella-oryginal-200-km-przebiegu-zdjecia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny.

To wpuszczaj tego światła więcej jak robisz przy wieśce... zlosnik.gif

Edit: ja bym go stjunował i dał jakieś tarczowe hamulce od górala hehe.gif

A co tam jest w tej desce między kolanami, zbiornik jest pod siedzeniem, a tam? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fajny.

> To wpuszczaj tego światła więcej jak robisz przy wieśce...

oczami sobie przyświecę zlosnik.gif

> Edit: ja bym go stjunował i dał jakieś tarczowe hamulce od górala

> A co tam jest w tej desce między kolanami, zbiornik jest pod siedzeniem, a tam?

a tam jest .. nic zlosnik.gif kawał rury stanowiącej ramę wink.gif

Akurat taka konfiguracja mi bardzo pasuje - w końcu mój najmłodszy, obecnie 2,5letni syn będzie mógł ze mną pojeździć i będzie miał gdzie trzymać nogi wink.gif. Do tej pory jeździł na motorynce pony i komarze sport - ale tam mu niezbyt wygodnie, bo musiałem go sadzać na zbiorniku zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kuźwa, zorganizujmy jakąś wódkę i chętnie poznam Twoich kolegów.

powiem Ci w tajemnicy, że kilka dni temu inny kumpel byl świadkiem polerowania detali od WSK. Popatrzył, pogadaliśmy, gadka szmatka - takie hobby, zbieram złom zlosnik.gif a on mi mówi: Muszę Ci oddać Rometa Polo, którego kilka lat temu przytargali moi synowie. Szukali iskry, ale nie znaleźli. Jest kompletny. Postawisz flaszkę i zabieraj. Cóż mogłem powiedzieć.... zlosnik.gif Mam zamiar za kilka dni go odebrać zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powiem Ci w tajemnicy, że kilka dni temu inny kumpel byl świadkiem polerowania detali od WSK.

> Popatrzył, pogadaliśmy, gadka szmatka - takie hobby, zbieram złom a on mi mówi: Muszę Ci

> oddać Rometa Polo, którego kilka lat temu przytargali moi synowie. Szukali iskry, ale nie

> znaleźli. Jest kompletny. Postawisz flaszkę i zabieraj. Cóż mogłem powiedzieć.... Mam zamiar

> za kilka dni go odebrać

Bym Ci odpowiedział, ale forum i tak wywali motylą nogę... wpysk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.