Skocz do zawartości

Antipollution filter clogged...


bas

Rekomendowane odpowiedzi

Komunikat+ikonka na wyświetlaczu.

Podjechałem po sklep, zgasiłem, zrobiłem zakupy, odpalam a ten się wścieka, zgasiłem dziada, odpaliłem ponownie, ale jednak to nie foch.

No nic, to jedziemy 90-110km/h i po 15km ikonka zgasła, niby jest wszystko ok.

Iść do dziada z komputerem czy nie ma sensu?

Pozdrawiam BAS

ps. Autko jeździ trasy, ale faktycznie ostatnio zaliczyło sporo miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na forum AR czytałem o identycznej sytuacji - oprócz okresowo pojawiającego się komunikatu w sumie

> nic więcej się nie działo .

Też przed napisaniem posta pogooglałem sobie smile.gif

Może jak jutro będzie ładna pogoda to zajrzę jaki błąd się zapisał, ale chyba nie ma sensu.

Zastanawiałem się jeszcze nad wypalaniem serwisowym, ale też chyba nie ma sensu.

Autko mimo błędu jechało względnie normalnie a później błąd zgasł.

Zdaje się, że było to tak, że pojeździłem sobie trochę po mieście, później poleciałem A2 tu gdzie jestem i kręciłem się odcinkami po 10-15km aż się skumulowało, szkoda, że nie poczekało do powrotu do Łodzi autostradą.

Na oliwce przejechałem ~12-13kkm, więc może przed samą wymianą oliwki zrobię mu promocyjne wypalanie dpf.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawiałem się jeszcze nad wypalaniem serwisowym, ale też chyba nie ma sensu.

> Autko mimo błędu jechało względnie normalnie a później błąd zgasł.

Zerknij najwyżej jaki jest stopień zapchania filtra , no i spadek ciśnienia na nim .

> Na oliwce przejechałem ~12-13kkm, więc może przed samą wymianą oliwki zrobię mu promocyjne

> wypalanie dpf.

Wtedy na pewno mu nie zaszkodzi wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.