Skocz do zawartości

[dokumenty] Czy coś mi jeszcze trzeba?


aditola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam pytanie do bardziej obecnie obeznanych w przepisach. Mam prawko C zrobione i wydane przed 10.09.2009 i zrobiony kurs na przewóz rzeczy. Tydzień temu dostałem kartę do cyfrowego tachografu i teraz chciałem zrobić badania i teraz pytanie: to są standardowe psychotesty czy jakieś inne mi są potrzebne? Czy sam mam je zrobić czy ewentualny pracodawca mnie wysyła? Czy muszę robić kwalifikację czy póki co mnie to omija? Aha i ktoś mi mówił, że te badania od nowego roku się zmieniają? Na niekorzyść?

Dzięki za odpowiedzi 20.GIF

szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich

> Mam pytanie do bardziej obecnie obeznanych w przepisach. Mam prawko C zrobione i wydane przed

> 10.09.2009 i zrobiony kurs na przewóz rzeczy. Tydzień temu dostałem kartę do cyfrowego

> tachografu i teraz chciałem zrobić badania i teraz pytanie: to są standardowe psychotesty czy

> jakieś inne mi są potrzebne? Czy sam mam je zrobić czy ewentualny pracodawca mnie wysyła? Czy

> muszę robić kwalifikację czy póki co mnie to omija? Aha i ktoś mi mówił, że te badania od

> nowego roku się zmieniają? Na niekorzyść?

> Dzięki za odpowiedzi

> szerokości

Musisz zrobić testy psychotechniczne dla kierowców. Oprócz psychotestów składa się na to badanie w ciemni, refleksu, słuchu, widzenia odległości, koordynacji.

Kwalifikacji nie musisz robić bo kurs starczy Ci do końca jego ważności.

Jedyne co zasponsoruje pracodawca to medycynę pracy.

Co do zmian po nowym roku to nic nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często też firmy teraz wymagają świadectwa o niekaralności...Wyciąg z sądu -50zł... smirk.gif..a zmiany będa od lutego i to jak zawsze to bywa na niekorzyśc kierowców...koszty większe, większa ilośc godzin na kursie... ziew.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Często też firmy teraz wymagają świadectwa o niekaralności...Wyciąg z sądu -50zł...

miałem to wyciągane w maju, wiem, że się przedawniło ale wyrobię sobie to dopiero jak pracodawca będzie wymagał bo szkoda znów wywalać hajs grinser006.gif

> ..a zmiany będa

> od lutego i to jak zawsze to bywa na niekorzyśc kierowców...koszty większe, większa ilośc

> godzin na kursie...

a no to wiem, że od lutego zmiany i teraz popłoch na prawko jest, na szczęście prawko C mam już dawno za sobą - na farcie udało mi się uniknąć na kilka lat KW, więc też jest dobrze smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.