Skocz do zawartości

przedłużacz kalbli ISO?


bez

Rekomendowane odpowiedzi

mam za krótkie wiązki wychodzące z czeluści auta by bezpośrednio podpiąć nowe radio. (poprzednio był kabel - adapter przy innym sprzęcie więc on robił za przedłużacz zlosnik.gif)

Jest cos takiego gotowego czy mam lutować?

na allegro same adaptery z 1 kostki na 2 icon_rolleyes.gif ale może źle szukam hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam za krótkie wiązki wychodzące z czeluści auta by bezpośrednio podpiąć nowe radio. (poprzednio

> był kabel - adapter przy innym sprzęcie więc on robił za przedłużacz )

> Jest cos takiego gotowego czy mam lutować?

> na allegro same adaptery z 1 kostki na 2 ale może źle szukam

wiązka kabli w aucie nigdy nie jest wystarczająco długa, czesto trzeba kombinowac, pokaleczyc dłonie, zeby radio wmontowac grinser006.gif

ale zeby byla na tyle krotka by nie dało sie podłączyc radia to się jeszcze nie spotkałem, a radii w swoim zyciu zamontowałem z setkę oink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gniazda są z prawej a kabli wystracza tylko na tyle by radio podłączyć z lewej. Jak włożę kostki do gniazd radia to tylko przy radiu ustawionym bokiem. Nie wystarcza wówczas kabli by radio ustawić równolegle do osi samochodu, by potem je wsunąć w kieszeń facepalm%5B1%5D.gif jeszcze 5cm kabli tak by francuzów zbawiło? angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.