Skocz do zawartości

Regulacja luzum zaworowego


mar04

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!Operacja regulacji jest dla mnie jasna. Potrzebuję wymiary do wykonania dźwigni do płytkowej regulacji luzu zaworów, ponieważ nie chcę "grzebać" zeszlifowanymi śrubokrętami. Mam możliwość wypalenia na laserze, ale potrzebuje dokładne wymiary - i stąd moja prośba do Was !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam !!!Operacja regulacji jest dla mnie jasna. Potrzebuję wymiary do wykonania dźwigni do płytkowej regulacji luzu zaworów, ponieważ nie chcę "grzebać" zeszlifowanymi śrubokrętami. Mam możliwość wypalenia na laserze, ale potrzebuje dokładne wymiary - i stąd moja prośba do Was !!!

A masz możliwość zrobienia tego więcej za jakieś rozsądne pieniądze?

Ten przyrząd którego używam zrobiłem sam - taki półksiężyc z blachy aluminiowej - najpierw naciskam śrubokrętem szklankę i jak jest nisko to wsuwam mój przyrząd, który blokuje szklankę.

Mogę Ci odrysować i zrobić fotkę z linijką do zwymiarowania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wrzuć na priva jak możesz...

Może lepiej tutaj, może inni też skorzystają smile.gif

285653462-punto-kluczreagulacjizaworow.jpg

Zdjęcie zrobione na dużym zoomie z odległości około 1m - żeby nie było zniekształceń wynikających z odległości.

post-14694-14352515138442_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.