Zawartość dodana przez nikt-znany
-
Ęduro. ;)
Jeżdżę różnymi motocyklami enduro mniej więcej od 2009, przesiadłem się z szosówek. To wciąga. Powrót do motocykli szosowych praktycznie nie ma sensu. Jest wiele różnych sposobów na "enduro" od włóczęgi na azymut, TETowanie, wycieczki offowo szosowe, gdzie możliwość zjazdu z czarnego otwiera drzwi do nowych miejsc, jazdę typu hard enduro a skończywszy na upalaniu po torach. Jak już się weźmiecie za jakiekolwiek jeżdżenie offem miejcie szacunek przede wszystkim do ludzi, których mijacie na polnych drogach. Obecnie nagonka w mediach jest ogromna, zakazy wjazdu do lasu, wariactwa dziejące się w okolicach Poronina, łapanki offroadowców niczym jakby byli mordercami, kreowanie obrazu niszczycieli i przestępców. Środowisku jest to zbędne. Bawcie się dobrze !
-
Robot koszący Parkside
Ten droższy to jest jakiś nowy model, jak ja kupowałem to był ten co zalinkowałeś na początku (takiego mam) i mniejszy na 5ar.
-
Robot koszący Parkside
Musi zaczynać się i kończyć w stacji możesz wydzielić obszar, którego kosić nie powinien poprzed odpowiednie poprowadzenie kabla. mam go od 2 lat, spośród robotów "drutowych" nic lepszego nie potrzebuję. Działa. Ma swoje wady, ale który ich nie ma...
-
Zakup nowej Tesli 3
Spytam czemy 3 a nie Y? Jak dla mnie Y DM to auto na prawdę warte rozważenia, szczególnie dla osób, które mają gdzie je ładować (np. mieszkają w domkach)... nawet wiedząc, że stoi za tym tak zyebana osoba jak mósk.
-
Płukanie instalacji CO
Niestety, to proces, długi i wk...cy.
-
Płukanie instalacji CO
to nie znaczy, że będzie równo każda pętla grzała jak wszystko jest puszczone na max 🙂 Właśnie w tym tkwi istotna sprawy.
-
Y po roku
Mnie w modelu Y najbardziej wk...ją klami drzwi, może coś w tym poliftowym zmienili, ale przedlift to dramat. Dual motor LR jeździ aż nadto dobrze, zasięgi pozwalają na względnie normalne użytkowanie (o ile nie jedzie się do jakichś zadupiów PL, gdzie ładowanie tylko ze słupa). Ciekaw jestem jak na dłużsżą metę z serwisowaniem tych cudów... tam się wprawdzie nie ma co psuć, ale...
-
Jaki basen ?
Nie, nie miałem. Sąsiad taką pompą grzeje wkopany basen. Mimo PV 10kwp ma spore dopłaty do prądu (a dom ogrzewany gazem). Więc chyba coś mu tam to żuzywa... 😄
-
Jaki basen ?
Żaden. .W tym klimacie albo jesteś na tyle majętny, że koszty budowy i utrzymania Ciebie nie interesują albo odpuszczasz temat, żeby się nie wq--iać. Stelażowy miałem (mam dalej, ale na strychu), zrobiłem pod niego kostkę, postawiłem jednego roku. Po roku złożyłem i oznajmiłem, że to był ostatni jego rok u nas. Od stelażowego już lepsze dmuchane jacuzzi.
-
1.5eTSI VW opinie :)
jak na polskie warunki prawie nowe... handlarze zwykle sprowadzają starsze 😄
-
Mi z boxem pali tyle samo co bez boxa...
wrócą wqrw...ni. To AK, coś jak peppers. Tu każdy grosz potrafi poprawić albo popsuć humor.
-
Auto do 40tys wybór
a jeszcze niedawno w siurdaka cięli z ukrytymi opłatami... zmieniło się to?
-
1.5eTSI VW opinie :)
Żebym ja je znał to podałbym je. Z pewnością 1.4TSI 122-125KM 2014/2015.
-
1.5eTSI VW opinie :)
W sumie nie mam 100% pewności, albo 122, albo 125. Na bank 2014 i 2015.
-
1.5eTSI VW opinie :)
- 1.5eTSI VW opinie :)
G7 rdzewieje, i to jak... ! Znam flotę z autami Golfami z 2014/2015 i jest już kilka sztuk z dziurawymi progami. W sumie trudno powiedzieć czemu akurat te pordzewiały, a inne nie. W większości 1.4 125KM (pasek) wymieniane były pierscienie (tak po 100kkm) i łożyska w VI biegowych manualach.- 1.5eTSI VW opinie :)
jeżeli to ta sama technologia co w Skodzie eTec to przejechałem 50kkm. Poza dupnym programem skrzyni w trybie D reszta na plus. Brak rozrusznika mocno na plus, bo jak start&stop działa to nie masz takiego walnięcia przy rozruchu.- Używany HD
masz jakieś doświadczenia z tym człowiekiem "Yaro"? Kupowałeś coś przez niego? Myślę o Wranglerze, kwestia tylko przez kogo załatwiać temat, bo tych importerów jest od groma i ryzyko tak samo ogromne.- Fabia z przebiegiem 440tys. km
w tym tempie silnik przeżyje budę...- Naprawa elewacji, jak?
Niewiele zobaczysz. Ciągnie pionowo. Mam w kilku miejscach elewację schodzącą poniżej poziomu kostki i mam/miałem podobny problem. W kilku miejscach odkopałem i od spodu do wysokości 10cm nad kostką zamalowałem żywicą poliuretanową. Tu gdzie zamalowałem od spodu jest spokój, w miejscach gdzie nie mogłem odkopać do spodu podciąga dalej. Plan mam taki, że w tych miejscach odkopię głębiej, dam izolazję pionową, a te 6cm poniżej poziomu kostki odetnę poziomo (natnę elewację, wpuszczę papę i uszczelnię masą dwuskładnikową). Niestety, nie ma kiedy tego zrobić. U mnie nie ciągnie od fundamentów, u mnie fachowcy spieprzyli izolację ściany elewacyjnej przed kostką.- Golf VII po 3 latach eksploatacji
Nic takiego w 1.5 nie mam i nie miałem w poprzednim 1.5 (o3 MT i o4 AT). Jeździłem Passeratti 1.4 150KM i kurde wydawał się mocniejszy od tych 1.5 😄- Brama garażowa myszy
Możliwe, że w niektórych przypadkach pomoże. U mnie był problem na samym dole pionowej uszczelki (na scr). Myszy zjadały sam róg i wchodziły sobie do garażu.- Brama garażowa myszy
U mnie ta dolna guma mocowana do dolnego panelu jest cała, ja w nią upchnąłem taką izolację (otulinę) do rurek CO, żeby ciut ją usztywnić i żeby lepiej dolegała do podłoża, bo nie mogę bramy już niżej ustawić w dolnym położeniu (niestety spece za wysoko zamontowali). Tego mi nie gryzą, ale tą boczną gumę opierdo... opierdzieliły. Pokaż co w USA znalazłeś, jak to wygląda.- Brama garażowa myszy
Prawdopodobnie przegryźli tą gumową, płaską uszczelkę zamocowaną do prowadnicy pionowej, a dolegającą do bramy od zewnątrz... prawda? Ja na dole wstawiłem kawałek sztucznej skóry (dokleiłem to do nadgryzionej uszczelki) i o dziwo przestały gryźć to i włazić... @technix daj znać co Ci powiedzą w H.- Młotowiertarka po raz xxx
widzisz, pomyłkowo wpisałem hilti, a w głowie siedziało hikoki. Dzięki za sprostowanie, mój błąd. Hikoki jakościowo będzie super wystarczalne, a przy tym cenowo ~400zł. - 1.5eTSI VW opinie :)
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.