Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

pezot500

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. pezot500 odpowiedział pezot500 na temat - Tesla
    tesle dostaję na godzinę i to w trybie "self serve demo drive" - trochę mało, jakbym wypożyczał samochód w "Panek"
  2. pezot500 odpowiedział pezot500 na temat - Tesla
    nie mam stacjonarnego salonu u siebie, tylko "self serve demo drive", tesle Y dostane na godzine. BTW odbiór jest zawsze w takim punkcie jak w Ząbkach? czy przywożą do miasta zamawiającego?
  3. pezot500 odpowiedział pezot500 na temat - Tesla
    testówkę aktualnego samochodu dostałem na 48 godzin... termomix brak sprzedaży stacjonarnej... jak tesla
  4. pezot500 odpowiedział pezot500 na temat - Tesla
    sylwetka zbyt futurystyczna w Y, na ten moment mi nie leży, 3 ma klasyczną sylwetkę
  5. pezot500 odpowiedział pezot500 na temat - Tesla
    nie heheszkuj, pomóż 🧐 dobro powraca 💰
  6. Rozważam zakup podstawowej wersji prywatnie, 60miasto/40trasa.... Ktoś już tutaj to przerabiał? Podzielcie się spostrzeżeniami, które uspokoją albo podsycą ewentualne obawy przed zakupem. Wolałbym pójść do salonu i kupić, ale system sprzedaży wiadomo... termomixowy. No i value for money dla Tesli jest lepsze niż dla KIA EV6. Umowilem jazdę próbną (u mnie jest dostępna tylko Y) self serve demo drive... czy to da mi obraz tesli 3? Wall conector i złącze mobilne to must have do wzięcia razem z samochodem? Przerabiał ktoś zakup ratalny RRSo 0,99% 🤑?
  7. pezot500 odpowiedział Maciej__ na temat - Motokącik
    W kwietniu 2024 roku, chińskie samochody stanowiły 0,78% łącznej sprzedaży nowych samochodów w Polsce. Od początku 2025 roku liczba tych pojazdów na polskich drogach powiększyła się o 14 tysięcy, co oznacza sześciokrotny wzrost w porównaniu z pierwszymi pięcioma miesiącami ubiegłego roku. Udział chińskich marek w rejestracjach nowych aut osobowych wyniósł 7,3 proc. źródło: pim.pl ale dalej bym nie kupił 😃
  8. Regulator calorMATIC VRC 470 do kotła dwufunkcyjnego vaillant "świeci" co 5 minut... zastanawia się czy do tej pory tego nie zauważałem czy cos jest z nim nie halo? Poza tym nie dzieje się nic niepokojącego. Zanim wezwę serwis...
  9. mam te opony w r19... 3 rok... spisują się bardzo dobrze, mogę je z czystym sumieniem polecić
  10. pewnie masz wersję na Europę Środkową i Wschodnią... ja korzystam codziennie... i tak do marca... 😀
  11. pezot500 odpowiedział Maciej__ na temat - Motokącik
    Proponuję wrócić do tematu jak chińczycy rozkręcą sieć salonów i serwisów... Ja bym nie kupił... W RZ od 2-miesięcy jest salon MG i widziałem już kilka sztuk HS na ulicy. p.s pisząc bzdura pomyśl np. o Dacii
  12. pezot500 odpowiedział Maciej__ na temat - Motokącik
    CCC
  13. pezot500 odpowiedział Maciej__ na temat - Motokącik
    Dla mnie wygląd na + sportowy/agresywny obawiam się, że wysoka cena zabije sprzedaż... Przyjdzie chińczyk ze swoim lambo o 1/3 tańszym i pozamiata.. https://www.autopediame.com/storage/images/Forthing/2024 Forthing T5 HEV .jpg
  14. ja bym spróbował pastą lekkościerną..

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.