Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

nikt-znany

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Jeżdżę różnymi motocyklami enduro mniej więcej od 2009, przesiadłem się z szosówek. To wciąga. Powrót do motocykli szosowych praktycznie nie ma sensu. Jest wiele różnych sposobów na "enduro" od włóczęgi na azymut, TETowanie, wycieczki offowo szosowe, gdzie możliwość zjazdu z czarnego otwiera drzwi do nowych miejsc, jazdę typu hard enduro a skończywszy na upalaniu po torach. Jak już się weźmiecie za jakiekolwiek jeżdżenie offem miejcie szacunek przede wszystkim do ludzi, których mijacie na polnych drogach. Obecnie nagonka w mediach jest ogromna, zakazy wjazdu do lasu, wariactwa dziejące się w okolicach Poronina, łapanki offroadowców niczym jakby byli mordercami, kreowanie obrazu niszczycieli i przestępców. Środowisku jest to zbędne. Bawcie się dobrze !
  2. Ten droższy to jest jakiś nowy model, jak ja kupowałem to był ten co zalinkowałeś na początku (takiego mam) i mniejszy na 5ar.
  3. Musi zaczynać się i kończyć w stacji możesz wydzielić obszar, którego kosić nie powinien poprzed odpowiednie poprowadzenie kabla. mam go od 2 lat, spośród robotów "drutowych" nic lepszego nie potrzebuję. Działa. Ma swoje wady, ale który ich nie ma...
  4. nikt-znany odpowiedział pezot500 na temat - Tesla
    Spytam czemy 3 a nie Y? Jak dla mnie Y DM to auto na prawdę warte rozważenia, szczególnie dla osób, które mają gdzie je ładować (np. mieszkają w domkach)... nawet wiedząc, że stoi za tym tak zyebana osoba jak mósk.
  5. Niestety, to proces, długi i wk...cy.
  6. to nie znaczy, że będzie równo każda pętla grzała jak wszystko jest puszczone na max 🙂 Właśnie w tym tkwi istotna sprawy.
  7. nikt-znany odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    Mnie w modelu Y najbardziej wk...ją klami drzwi, może coś w tym poliftowym zmienili, ale przedlift to dramat. Dual motor LR jeździ aż nadto dobrze, zasięgi pozwalają na względnie normalne użytkowanie (o ile nie jedzie się do jakichś zadupiów PL, gdzie ładowanie tylko ze słupa). Ciekaw jestem jak na dłużsżą metę z serwisowaniem tych cudów... tam się wprawdzie nie ma co psuć, ale...
  8. nikt-znany odpowiedział PawelWaw na temat - Zrób to sam
    Nie, nie miałem. Sąsiad taką pompą grzeje wkopany basen. Mimo PV 10kwp ma spore dopłaty do prądu (a dom ogrzewany gazem). Więc chyba coś mu tam to żuzywa... 😄
  9. nikt-znany odpowiedział PawelWaw na temat - Zrób to sam
    Żaden. .W tym klimacie albo jesteś na tyle majętny, że koszty budowy i utrzymania Ciebie nie interesują albo odpuszczasz temat, żeby się nie wq--iać. Stelażowy miałem (mam dalej, ale na strychu), zrobiłem pod niego kostkę, postawiłem jednego roku. Po roku złożyłem i oznajmiłem, że to był ostatni jego rok u nas. Od stelażowego już lepsze dmuchane jacuzzi.
  10. nikt-znany odpowiedział klo na temat - Motokącik
    jak na polskie warunki prawie nowe... handlarze zwykle sprowadzają starsze 😄
  11. wrócą wqrw...ni. To AK, coś jak peppers. Tu każdy grosz potrafi poprawić albo popsuć humor.
  12. a jeszcze niedawno w siurdaka cięli z ukrytymi opłatami... zmieniło się to?
  13. nikt-znany odpowiedział klo na temat - Motokącik
    Żebym ja je znał to podałbym je. Z pewnością 1.4TSI 122-125KM 2014/2015.
  14. nikt-znany odpowiedział klo na temat - Motokącik
    W sumie nie mam 100% pewności, albo 122, albo 125. Na bank 2014 i 2015.
  15. nikt-znany odpowiedział klo na temat - Motokącik

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.