Jump to content

sadlos

użytkownik
 • Posts

  753
 • Joined

 • Last visited

About sadlos

 • Birthday 01/28/1986

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Mazowieckie
 • Zainteresowania
  motoryzacja, informatyka
 • Car
  Nissan QQ 2019
 • Motorcycle
  Minsk 125

Recent Profile Visitors

1949 profile views

sadlos's Achievements

wyciszony kierowca

wyciszony kierowca (10/20)

312

Reputation

 1. Najważniejsze, że przyjedzie za free na rekonesans Jestem przekonany, że zaproponuje 3 jednostki w każdym pokoju oddzielnie, za montaż których zgarnie po znajomości i bez faktury po 1,5tyś, albo więcej jak trzeba będzie ciągnąć dalej niż przez ściane. Następnie będzie przyjeżdzał dwa razy do roku na specjalistyczne przeglądy za jedyne 400zł netto szt. Kolega grzes25 będzie miał go na głowie przez dwa dni, bo to musi trwać, a całośc będzie go kosztowało jedyne 2952zł brutto rocznie
 2. Przeszkadza ci że koledze zaproponowałem takie rozwiązanie jak klimatyzację kanałowa o której zapewne nie masz zielonego pojęcia?
 3. Nigdzie nie napisałem, że to jest to samo... Podałem to jako inne rozwiązanie.
 4. Wentylacje mechaniczną mam oddzielnie, średnica kanału to chyba 110, predkości na nawiewach nigdy sam nie mierzyłem, robili to przy montarzu. Szumów żadnych nie słysze, może dlatego że jak chodzi to na najniższych obrotach. W nocy słychal delikatnie prace urządzenia, ale z pewnością jest dużo ciszej niż miałaby wisieć nad drzwiami. Moc klimty to 5,5kW i spokojnie starcza na 70m2, przy ostawieniach 22* i najniższym biegu w pokojach jest 24*.
 5. Na strychu mam klimatyzator z którego wychodzą ocieplone rury do każdego pokoju zakończone anemostatem. Zaletą tego rozwiązania jest taka że jest ciszej i jazdy pokój jest chłodzony. Minusem jest to że regulacja odbywa się tylko przez odkręcanie lub przykręcanie przepływu nawiewu. Raz to wyregulowalem po montażu i do dzisiaj tego nie dotykałem, bo działa jak należy. Jak chcesz to mogę wysłać foty jak to wygląda na priv.
 6. Ja mam od trzech lat klimatyzację kanałowa na poddaszu i jest to bardzo dobre i w stosunkowo tanie rozwiązanie.
 7. Czasami konczy się to zawieszeniem zegarów i brakiem możliwości wyłączenia silnika: Po zawieszeniu, żeby wylaczyć silnik nalezy wyciągnać wtyczke od pompy paiiwa a nastepnie żeby zresetować elektronike, trzeba wypiąć akumulator. Ktoś ma może jakiś pomysł co może być z pacjentem ? Przyczym, po wykasowaniu błędów auto potrafi jakiś czas jeździć poprawnie. Pozdrawiam Marzena Wydawało mi się, że jest to problem, który zna każdy posiadacz BMW. Paliwo dostaję się do układu elektrycznego i idzie wzdłóż kabli, aż dostaje się do sterowników i przekaźników. Kupując BMW należy zajrzeć do puszki, czy nie zalega tam paliwo.
 8. Pół metra to sporo, nad drzwiami które mają 70 - 80cm daje się nadproża, a i tak potrafi pękać. Ja dla własnego spokoju bym dał okrągły.
 9. Kiedyś zżòłknietą stara drukarkę, która stała kilka lat przy oknie wyczyściłem preparatem do szyb kominkowych z Tesco za 6zl. Po tym zabiegu wyglądała jak nowa, sam byłem w szoku:)
 10. Dwa lata temu też miałem podobny dylemat, za badziewny blaszany garaż 4x6m w kolorze dębu chcieli ok 8tys + mój fundament. Ojciec się skusił i kupił, a ja postawiłem sam (zdjęcie poniżej) Łączny koszt z fundamentem to ok 8.5tys. Z czego samo pokrycie dachowe to ok 3tys. Ojciec teraz by postawił taki jak ja, bo denerwuje go kapiąca woda z dachu i kiepsko spasowane drzwi oraz kombinowanie z powieszeniem czegokolwiek.
 11. Nie wime czy pomogę, ale ojciec ma taką jak z linka poniżej i w ciagu 2 lat - dwa razy padła https://allegro.pl/oferta/pompa-glebinowa-z-plywakiem-studni-wielostopniowa-11642666186?bi_s=ads&bi_m=listing:desktop:query&bi_c=MjdhMDQxOTItNWI0OC00YzczLTk4MjAtOGU3MWYyNzkxNzczAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=0974924e-d2fa-4013-a182-ff332934fb31 Ja mam taką jak poniżej do pompowania wody z rzeki, daje rade ze 130 metrowym wężem 50mm pod gorę i działa od 5 lat. (wczoraj pompowałem wodę z rzeki, przez 4 godziny, bo trawnik żółknie) https://allegro.pl/oferta/pompa-do-wody-brudnej-szamba-z-rozdrabniaczem-11081980297
 12. Daruj sobie taki basen, kup od razu na stelażu z filtrem, pływakiem na chemię i pokrywa. Prędzej czy później i tak taki kupisz. Woda po dwóch - trzech dniach dopiero nabierze prawidłowej temperatury.
 13. Takie duże naprawy reklamacyjne muszą z pewnością konsultować z centrala, a to trwa, co nikomu nie jest na rękę. Jedz do innego ASO, daj flaszkę gościowi co przyjmuje auto i wyjedziesz z polutowanymi kabelkami. Nie takie rzeczy w ASO przechodzą....
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.