Skocz do zawartości

Blaupunkt Alicante CD 31- DEMO- da sie to wylaczyc?


dymny

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem radio Blaupunkt Alicante CD 31 sprowadzone z Niemiec i mam maly problemik- nie wiem jak wylaczyc DEMO. Po kilku sekundach po wlaczeniu radioodtwarzacza na ekranie zamiast informacji RDS lub czasu trwania utworu biegnie napis "Blaupunkt, Advantage in your car". Jest to troche denerwujace. Bardzo prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu.

Mam polska instrukcje obslugi ale nic tam nie jest napisane na ten temat

A moze ktos ma takie radyjko?! Tez macie taki problem (to nieszczesne demo) czy to tylko moj klopot ??? prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po wlaczeniu radioodtwarzacza na ekranie zamiast informacji RDS

> lub czasu trwania utworu biegnie napis "Blaupunkt, Advantage in

Nie mam tego radia, ale tak na czuja. Może to jest screen saver z napisem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ogrzewam starego kotleta grinser006.gif( po dwoch latach hehe.gif), bo poradzilem sobie z tym problemem (przez przypadek i z pomoca kolegow z elektroda.pl). zlosnik.gif

Sposob dziala tez w innych modelach Balupunkta, zatem krok po kroku:

1. przy wylaczonym radiu nacisnij razem przyciski 1 i 5

2. przy wcisnietych razem przyciskach 1 i 5 wlacz radio

3. pusc przyciski 1 i 5 po pojawieniu napisu "Blaupunkt"- okolo 5 sekund po wlaczeniu

4. teraz biegnacy napis powinien byc wylaczony i powinny caly czas pokazywac sie informacje np. dotyczace stacji (RDS)

5. wlaczenie dema w tak samo jak wylaczenie

Swoja droga ciekawy jestem dlaczego gdy dzonilem i pisalem do serwisu Blaupunkta to twierdzili ze da sie to zrobic jezeli beda miec radio u siebi, wepna sie i cos tam w nim pogrzebia hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.