Skocz do zawartości

brzdęk...


jakubg5

Rekomendowane odpowiedzi

> co na brzęczenie w aucie? chodzi mi o wnętrze tzn jakieś plastiki itp... nie znosze jak na dołkach

> w moim uniaku stuka i puka.

walka z wiatrakami... jedyna skuteczna metoda to inny, zdecydowanie młodszy bolid, mniej zmęczony życiem. piszę z autopsji beksa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> walka z wiatrakami... jedyna skuteczna metoda to inny, zdecydowanie młodszy bolid, mniej zmęczony

> życiem. piszę z autopsji

nono.gif

to nie jest jedyna skuteczna metoda.

Drugą znaną mi metodą jest... podkręcenie siły głosu w radiu grinser006.gif

co Wam kufa tak stuka w tych uniaczach?! hmm.gificon_rolleyes.gif

u mnie nic nie waliło ani nie stukało.. raz tylko w srebrnym waliło mi w zawieszeniu, ale to wina wytłuczonego sworznia - wymiana wahacza i cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to nie jest jedyna skuteczna metoda.

> Drugą znaną mi metodą jest... podkręcenie siły głosu w radiu

no tak, zapomniałem (może dlatego, że tego wynalazku nie mam na pokładzie?)

> co Wam kufa tak stuka w tych uniaczach?!

żebym to ja wiedział... tzn są odgłosy, co do których źródła nie mam wątpliwości, ale tak samo nie mam jakoś siły się za to zabrać...

ale jest też jeden taki ni to stuk, ni pukanie, raczej takie cyk cyk cyk cyk cyk z okolicy łączenia błotnika LP z słupkiem A angryfire.gif upierdliwe jak cho.....................roba zakaźna, a błotnika przecież nie ściągnę no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co na brzęczenie w aucie? chodzi mi o wnętrze tzn jakieś plastiki itp... nie znosze jak na dołkach

> w moim uniaku stuka i puka. jakiś sylikonik? czy macie jakieś sprawdzona psiukadła?

Najpierw znajdź co puka. U mnie nic. Bo na przykład gdy pukała tylna półka, to dałem we wcięciu na silnik wycieraczki kawałek poliuretanu z otuliny do rur, który ją unieruchamia przy zamknięciu klapy i jest spokój. Bo zgubił się kiedyś oryginalny klocek klejony do klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.