Skocz do zawartości

Chłodnica ...kaput - renault megane


Kacper_

Rekomendowane odpowiedzi

i stało się, w 12 roku użytkowania auta chłodnica powiedziała 30.GIF

chciałem zapytać szanowna brać czy ktoś z was miał dostęp do chłodnic z alledrogo ?

np taka za 120 ponoc Valeo

ceny zaczynają się już od 80 zł ale kompletnie nie wiem czy warto się w to pchać czy szukać czegoś lepszego hmm.gif

wymianę myślę że ogarnę sam trophy.gif, miejsca jest pod maska dużo, klimy nie mam więc wymiana powinna być prosta

mam też dostęp do zamkniętego garażu, ew i kanału

pacjent: megane 1.4 16v, bez klimy, rok 2000

dziękuje smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

140zł już masz dobrą chłodnicę smile.gif Ojcu teraz w Thali po 10 latach powiedziała banana-wave.gif rozmawiał z mechanikiem, to powiedział mu, że może oddać do regeneracji (90zł) ale nie wiadomo jak długo ona pociągnie... wiec lepiej dołożyć te kilka groszy, i kupić coś normalnego wink.gif Valeo chyba sprawdzona, i dobra firma (do fiata kupawałem ich części) nie wiem jak renault wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> tak, jak nie beda chcieli udzielic to powolaj sie na mnie z imienia i nazwiska

jak będę do nich szedł po niedzieli to się do Ciebie smile.gif i skrobnę na priv

co będę sam zęby suszył zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.