Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

matigce

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. ja swoje marzenie też spełniłem
  2. > W Thali nie było gaźnika!! no tak
  3. > W Thali nie było gaźnika!! > Nieszczelny dolot wytargaliśmy obudowę filtra, i przepustnicę (jest plastikowa z takim oringiem na dole) wsadziliśmy na nowo i auto działa
  4. Witam. Ojciec przyjechał dziś z pracy, przed wjazdem do garażu zgasił samochód i po ok 5 min odpalił go ponownie. Z silnika idzie dźwięk jakby w samochodzie nie było tłumika, nie trzyma obrotów, przy dodani gazu słychać strzały z gaźnika. Po ściągnięciu nogi z gazu samochód gaśnie. Co obstawiacie? Pozdrawiam Mateusz
  5. matigce odpowiedział BRYNDZKI na temat - Francowate
    > Jeśli już to na początku > A schylić i sprawdzić to taki problem ? ok obadam
  6. matigce odpowiedział BRYNDZKI na temat - Francowate
    ten czujnik to jest taki charakterystyczny zgrzyt przy końcu jak się wciska pedał? bo zastanawiam się czy do swojego też nie dołożyć tej manetki.
  7. > a ja słyszałem co innego że jak mróz itd, i teraz pytanie ile to prawdy a ile urban legend ? > większość historii może być od ludzi którzy znają ludzi którzy widzieli ludzi... może być że zrobi się przymrozek i wtedy lipa z otwieraniem drzwi... przerabiam to ostatnio w moim pugu...
  8. matigce odpowiedział KotLarry na temat - Zrób to sam
    > Dokup do tego jakiś współczesny regulator, bo ten sterowany serwem to jakieś modelarskie muzeum > Poza tym masz chyba za małe kółka do tej budy Powoli od roku stoi bo jakoś nie było czasu. Koła rzeczywiście troszkę małe, musiałbym poszukać czegoś większego, a regulator hmmm a co polecasz?
  9. matigce odpowiedział KotLarry na temat - Zrób to sam
    > Oo nieźle... > A podaj wymiary elementów od tego subaru > silnika serwa i reszty elektroniki silnik szerokość 3,5cm długość do zębatki 7cm serwo 3,5cm x 2cm wysokie na 5cm
  10. szukam ramki pod ten ekran... przekopałem całe allegro i nic
  11. > pewnie Peugeot Klub Polska logować się trzeba
  12. matigce odpowiedział KotLarry na temat - Zrób to sam
    Ja kupiłem na allegro subaru z deagostini, podwozie zostało poszerzone pod budę, płyta aluminiowa, reszta z subaryny, potrzebuje jeszcze kupić pakiet i przedłużyć przewody idące do silnika, i kosmetyka budy
  13. > IMO to jest to samo co w 308 i ma 7" hmm skoro w miejsce radia i fabrycznej zmieniarki wchodzi 7 calowy tablet,a ten ekran od nawi wydaje się być mniejszy
  14. > WWejdź na PKP do działu giełda. pkp?
  15. Witam. Szybkie pytanie ile cali ma fabryczny wyświetlacz nawigacji w 307? szukam już kilka dni i nic :/ Pozdrawiam Mateusz

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.