-
Dream car z wczoraj..
ja swoje marzenie też spełniłem
-
Renault Thalia dziwne zachowanie
> W Thali nie było gaźnika!! no tak
-
Renault Thalia dziwne zachowanie
> W Thali nie było gaźnika!! > Nieszczelny dolot wytargaliśmy obudowę filtra, i przepustnicę (jest plastikowa z takim oringiem na dole) wsadziliśmy na nowo i auto działa
-
Renault Thalia dziwne zachowanie
Witam. Ojciec przyjechał dziś z pracy, przed wjazdem do garażu zgasił samochód i po ok 5 min odpalił go ponownie. Z silnika idzie dźwięk jakby w samochodzie nie było tłumika, nie trzyma obrotów, przy dodani gazu słychać strzały z gaźnika. Po ściągnięciu nogi z gazu samochód gaśnie. Co obstawiacie? Pozdrawiam Mateusz
-
Tempomat do Xsary
> Jeśli już to na początku > A schylić i sprawdzić to taki problem ? ok obadam
-
Tempomat do Xsary
ten czujnik to jest taki charakterystyczny zgrzyt przy końcu jak się wciska pedał? bo zastanawiam się czy do swojego też nie dołożyć tej manetki.
-
Pnay, co wiemy o Peugeotcie 1007
> a ja słyszałem co innego że jak mróz itd, i teraz pytanie ile to prawdy a ile urban legend ? > większość historii może być od ludzi którzy znają ludzi którzy widzieli ludzi... może być że zrobi się przymrozek i wtedy lipa z otwieraniem drzwi... przerabiam to ostatnio w moim pugu...
-
[DIY] Auto RC
> Dokup do tego jakiś współczesny regulator, bo ten sterowany serwem to jakieś modelarskie muzeum > Poza tym masz chyba za małe kółka do tej budy Powoli od roku stoi bo jakoś nie było czasu. Koła rzeczywiście troszkę małe, musiałbym poszukać czegoś większego, a regulator hmmm a co polecasz?
-
[DIY] Auto RC
> Oo nieźle... > A podaj wymiary elementów od tego subaru > silnika serwa i reszty elektroniki silnik szerokość 3,5cm długość do zębatki 7cm serwo 3,5cm x 2cm wysokie na 5cm
-
Nawigacja Fabryczna Peugeot 307
szukam ramki pod ten ekran... przekopałem całe allegro i nic
-
Nawigacja Fabryczna Peugeot 307
> pewnie Peugeot Klub Polska logować się trzeba
-
[DIY] Auto RC
Ja kupiłem na allegro subaru z deagostini, podwozie zostało poszerzone pod budę, płyta aluminiowa, reszta z subaryny, potrzebuje jeszcze kupić pakiet i przedłużyć przewody idące do silnika, i kosmetyka budy
-
Nawigacja Fabryczna Peugeot 307
> IMO to jest to samo co w 308 i ma 7" hmm skoro w miejsce radia i fabrycznej zmieniarki wchodzi 7 calowy tablet,a ten ekran od nawi wydaje się być mniejszy
-
Nawigacja Fabryczna Peugeot 307
> WWejdź na PKP do działu giełda. pkp?
-
Nawigacja Fabryczna Peugeot 307
Witam. Szybkie pytanie ile cali ma fabryczny wyświetlacz nawigacji w 307? szukam już kilka dni i nic :/ Pozdrawiam Mateusz