Skocz do zawartości

stukanie przy odpuszczaniu gazu


gumisbeer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się co może być przyczyną .. Jadę wciskam gaz do dechy przy 3-4,5tyś odpuszczam żeby zmienić bieg na wyższy i wtedy się to pojawia , przy spadaniu silnika z obrotów dosłownie na 1-2sekundy (tak jakby przez chwile zawory ''grały'')Słychać to delikatnie nie jakieś walenie . Może to być hydropopychacz? Może panewki ''grają''? wink.gif

Ewentualnie czy może mieć na to wpływ wydmuchnięta uszczelka pod kolektorem wydechowym?? Po zapchaniu wydechu puściła gdzieś w okolicy 4 cylindra bo głowica jest tam lekko okopcona ,chociaż w sumie po wymianie tłumików nie słychać żeby tamtędy coś leciało ..(wymiana uszczelki pozostawiona na wiosne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja Cię postraszyłem? A gdzieżbym śmiał .

Śmiał nie śmiał 270751858-jezyk.gif wolałem zbadać sprawę dogłębniej wink.gif

Sprzęgło się nie ślizga lecz docisk bądź sprężyny tłumiące drgania mają dość ponieważ lubi sobie szarpać przy ruszaniu albo na niskich obrotach . Co do przegubu to sprawdzę wewnętrzne bo zewnętrzne terkotały by przy skręcie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.