Skocz do zawartości

[G] magika od pomp vp potrzebuje..


DeKa

Rekomendowane odpowiedzi

..najlepiej na śląsku

Asia wywinęła tydzień temu drugi raz numer w stylu "pier@#% nie jade".. podobnie było prawie rok temu..

zdiagnozowano uszkodzenie zaworka w pompie plus jakieś szlify , pedał gazu bo błędy były i byłem lżejszy o parę tyś..

teraz niby padł sterownik pompy.. po podmianie na jakąś używkę niby odpalił ale po zagrzaniu trzęsie.. niby dalej sterownik.. ale wstępnie się orientowałem i wynika że znowu pompa...

prośba o jakieś namiary na kogoś kto porządnie zdiagnozuje co faktycznie jest uwalone.. bo już mi sił brakuje.. icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ..najlepiej na śląsku

> Asia wywinęła tydzień temu drugi raz numer w stylu "pier@#% nie jade".. podobnie było prawie rok

> temu..

> zdiagnozowano uszkodzenie zaworka w pompie plus jakieś szlify , pedał gazu bo błędy były i byłem

> lżejszy o parę tyś..

> teraz niby padł sterownik pompy.. po podmianie na jakąś używkę niby odpalił ale po zagrzaniu

> trzęsie.. niby dalej sterownik.. ale wstępnie się orientowałem i wynika że znowu pompa...

> prośba o jakieś namiary na kogoś kto porządnie zdiagnozuje co faktycznie jest uwalone.. bo już mi

> sił brakuje..

Jak masz po wrześniu 2003 to padaka-sterownik zintegrowany z pompą. Odezwij się na PRV-przerabiałem dokładnie temat ok. 6 miesięcy temu.

>> KLIKENS <<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W czepku urodzony

Może tak.. to co zdiagnozowali na środę to uwalony sterownik.. podmienili sterownik i auto odpaliło ale po rozgrzaniu szarpie i trzęsie.. gość prosił o cierpliwość.. a jako że jej nie mam zbyt dużo to szukam już czegoś innego bo nie wydam znowu wartości auta żeby je naprawić i nie bać się że znowu gdzieś stanie.. oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I jakie efekty ?

podmienili pompę na używkę.. niestety Asia idzie na sprzedaż.. za duże ryzyko że stanie na drodze.. do tego do robienia blacharka po strzale w kara.gif

ważne że już jeździ.. jak na razie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.