Skocz do zawartości

Co to za element przy EGR nad wtryskami


fad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co to za "zawór" (lub nie zawór) napewno jest tam jakieś (pod?)ciśnienie. Do czego on dokładnie służy? Ostatnio silniczek troche nierówno zaczoł pracować i po nasłuchiwaniu słychać syczenie z tego elementu, (a może tak powinno być). Jakie przyczyny mogą być jeśli by był nieszczelny lub miał jakś otwór w przewodzie. Prosiłbym o jakąś zasadę działania po co to jest.

zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no syczy przy tym zaworku a jak dokladam palec do tego wglebienia [zdj] to jest cisza, czy jest możliwe że zrobiła się micro dziurka? Ostro dziwne spineyes.gif

zdjecie

A mam jeszcze jedno pytanko troche z innej beczki, jaka powinna być reakcja jak odpina się wtyczkę od krokowca na luzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako alternatywę masz wymianę.

Zgaś silnik i ściągnij wężyk z regulatora. Jeśli nie będzie wyciekać paliwo po kilku minutach tzn, że membrana jest cała i klej/silikon/itp. załatwi sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako alternatywę masz wymianę.

> Zgaś silnik i ściągnij wężyk z regulatora. Jeśli nie będzie wyciekać paliwo po kilku minutach tzn,

> że membrana jest cała i klej/silikon/itp. załatwi sprawę.

dzięki wielkie za pomoc, ale mam jeszcze małe pytanko techniczne związane z wymiane tego regulatora, po odkręceniu przewodów paliwowych dużo zleci mi paliwa? Muszę przygotować jakieś naczynie żeby nie oblać całego silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.