Skocz do zawartości

[AF] rączki podświetlane - zagadka


technix

Rekomendowane odpowiedzi

> Lampki kupiłeś na obie strony ??? obydwie odwrotnie czy tylko jedna przymierz dobrze lewa prawa

> strona, rączke można odczepić od plastiku co jest lampka wmontowana i obrócić ...

Właśnie tak zrobiłem rotfl.gif

Już zamontowałem yay.gif

Jest bosko serduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie tak zrobiłem

> Już zamontowałem

> Jest bosko

Założyłeś sobie zwykłe żaróweczki czy może diodowe

też zaopatrzyłem się w lampeczki i czekam aż się cieplej zrobi i na troche więcej czasu wolnego ... instalację będę chyba też musial sobie sam zrobići myśle założyć z diodami cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy może był zrobiony z tego materiału jakiś mały poradniczek

W pierwszym poście tamtego wątku opisałem wszystko wink.gif Jest schemat, zasada działania, foty. Jest tylko mała zmiana w stosunku do schematu (rezystor niebieskiego LEDa), ale w dalszych postach jest wszystko opisane. Zawsze możesz dopytać w razie problemów.

Pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Instalację miałeś, czy musiałeś ciągnąć?

> Pozdroofka

Instalację a właściwie wtyczkę z bardzo krótkimi przewodami miałem tak jak inni przy lewym środkowym słupku na dole. Tę wtyczkę obciąłem i z tamtąd prowadziałem przewody do lampek 0,75mm2 (cieńszych już nie mieli - Castorama), oryginalne żarówki 5W zastąpiłem 10W o tej samej długości. Także teraz to normalnie DZIEŃ w nocy zlosnik2.gif.

Jeszcze muszę dorwać przednią lampkę z jupiterkami, następnie założyć ściemniacz z opóźnieniem wyłączenia i będzie już S-klasa food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.