Skocz do zawartości

650 kilometrów suvem / terenówką i tolerancja na drodze


CZUCZU

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie wróciłem z trasy.

Stalowa-lublin-wawa-pułtusk-stalowa.

pierwsze 320 km zrobiłem powoząc land cruisera v8. Nieważne czym jechali wyprzedzani nie mogli pojąć jak ta kobyła się napędza a napędza zdrowo bo auto po boxie fabrycznym przyśpiesza jak sportowy hatchback pomimo ponad 2400 kg wagi. Ludzie nie patrza w lusterką, nie wyobnrażaja sobie że ten duży suv może jechać nieco szybciej i jednak wolę moje wozidełko.

W drugą stronę dorwałem patrola y60. Na trasie pułtusk - wawa doszłoby do 3 kolizji bo ludzie skręcali prosto we mnie a pani pisząca smsa w czasie jazdy zjechała ze środkowego pasa prosto w mój bok. Ale zatrzymac się musiałem i przeprosiła jak zobaczyła że auto ma całe. Jechałem zdrowo tym autkiem ale bezmyślnosć ludzka nie zna granic. jedyny plus to to że mało kto wymuszał na trzeciego bo orurowanie dawało do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Własnie wróciłem z trasy.

> Stalowa-lublin-wawa-pułtusk-stalowa.

> pierwsze 320 km zrobiłem powoząc land cruisera v8. Nieważne czym jechali wyprzedzani nie mogli

> pojąć jak ta kobyła się napędza a napędza zdrowo bo auto po boxie fabrycznym przyśpiesza jak

> sportowy hatchback pomimo ponad 2400 kg wagi.

Polemizowałbym

>Ludzie nie patrza w lusterką, nie wyobnrażaja

> sobie że ten duży suv może jechać nieco szybciej i jednak wolę moje wozidełko.

mi też land nie przypadł do gustu mimo ze wizualnie mi się podoba

> W drugą stronę dorwałem patrola y60. Na trasie pułtusk - wawa doszłoby do 3 kolizji bo ludzie

> skręcali prosto we mnie a pani pisząca smsa w czasie jazdy zjechała ze środkowego pasa prosto

> w mój bok. Ale zatrzymac się musiałem i przeprosiła jak zobaczyła że auto ma całe. Jechałem

> zdrowo tym autkiem ale bezmyślnosć ludzka nie zna granic.

Niestety to częsty obrazek na naszych drogach

>jedyny plus to to że mało kto

> wymuszał na trzeciego bo orurowanie dawało do myślenia.

hmm myślę że orurowanie nie robi roboty chyba ze jedziesz 30 t cieżarówką

Ps. lichy ten test grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polemizowałbym

> mi też land nie przypadł do gustu mimo ze wizualnie mi się podoba

> Niestety to częsty obrazek na naszych drogach

> hmm myślę że orurowanie nie robi roboty chyba ze jedziesz 30 t cieżarówką

> Ps. lichy ten test

wiem, ważne ze 3ci patrolna placu i mozna na jego bazie zbudowac potforka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.