Skocz do zawartości

Spawanie kielicha...


LordFalcon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z szanownych klubowiczów spawał może kielichy przedniego zawieszenia?

Posiada ktoś dokumentację foto przed i po?

Może ktoś poradzi gdzie uciąć co wyciąć i gdzie pospawać, z jakiej blachy zrobić wstawki?

Jeśli M uważa że bardziej na fu pasuje to niech przerzuci grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chyba miało być: przeżuje przeżuci to będziemy, jak M wątek przeżuje...

Już poprawiłem... a coś mi nie pasowało, ale ff nie podkreślił więc zostawiłem...

A w temacie masz coś merytorycznego do powiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś z szanownych klubowiczów spawał może kielichy przedniego zawieszenia?

> Posiada ktoś dokumentację foto przed i po?

> Może ktoś poradzi gdzie uciąć co wyciąć i gdzie pospawać, z jakiej blachy zrobić wstawki?

> Jeśli M uważa że bardziej na fu pasuje to niech przerzuci

Miałem spawany. Co prawda nie w Uno a w Accencie i nie przedni ale tylny kielich wink.gif Gość użył dość grubej blachy i dodatkowo zrobił taką opaskę dodatkowo wzmacniającą od góry, z jeszcze grubszej blachy. Fotki były swego czasu na AK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś z szanownych klubowiczów spawał może kielichy przedniego zawieszenia?

> Posiada ktoś dokumentację foto przed i po?

> Może ktoś poradzi gdzie uciąć co wyciąć i gdzie pospawać, z jakiej blachy zrobić wstawki?

> Jeśli M uważa że bardziej na fu pasuje to niech przerzuci

mialem spawany przedni prawy, fotki robil rzeczoznawca przed bo numery wszamalo, koszty blacharza wyniosly 150zl, pozostale lepiej nie pytaj (rzeczoznawca nabicie nowych numerow, przeglad i nowy dowod rejestracyjny) z tego co mowil blacharz wstawki robil z blachy 1,5mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.