Skocz do zawartości

Bagażnik rowerowy na tylną ,,klapę''


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

Pytanie mam, czy ktoś z Was używa w Crowie bagażnika rowerowego na pokrywę bagażnika? Jeśli tak to jakiego i jak to rozwiązanie się sprawuje. Do lata muszę zaopatrzyć się w bagażnik na 3 rowery, rozmyślam nad tym jaka będzie najlepsza konfiguracja belki + dach czy może tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czołem

> Pytanie mam, czy ktoś z Was używa w Crowie bagażnika rowerowego na pokrywę bagażnika? Jeśli tak to

> jakiego i jak to rozwiązanie się sprawuje. Do lata muszę zaopatrzyć się w bagażnik na 3

> rowery, rozmyślam nad tym jaka będzie najlepsza konfiguracja belki + dach czy może tył.

no, 3 rowery na klapie?

przecietnie rower wazy ok 14kg+bagaznik

Czy 45kg na klape to aby nie szalenstwo?

Lepsze jest na hak, nie nosi auta, mozna szybciej jechac, ale trzeba miec hak i dobry bagaznik to tysiak

Ja dotychczas wozilem na dachu i tak zostanie zwlaszcza, ze mam tez BOX, croma wielka jest wiec moze niepotrzebny box, ale wyobraznia mojej zony jest ogromna na zasadzie przydasie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no, 3 rowery na klapie?

> przecietnie rower wazy ok 14kg+bagaznik

> Czy 45kg na klape to aby nie szalenstwo?

> Lepsze jest na hak, nie nosi auta, mozna szybciej jechac, ale trzeba miec hak i dobry bagaznik to

> tysiak

> Ja dotychczas wozilem na dachu i tak zostanie zwlaszcza, ze mam tez BOX, croma wielka jest wiec

> moze niepotrzebny box, ale wyobraznia mojej zony jest ogromna na zasadzie przydasie:)

No tak, nie pomyślałem o wadze itp.

Czas kupić bagażnik na dach, a co do boxu i żony..... one chyba wszystkie działają na tej samej zasadzie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak, nie pomyślałem o wadze itp.

> Czas kupić bagażnik na dach, a co do boxu i żony..... one chyba wszystkie działają na tej samej

> zasadzie

Jak nie masz haka to urwiesz tylną klape.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dach bagaznik to 300-500zl, na rower uchwyt fajny 200-300,mozna czasami na wyprz wciagnac tanio

Tyle, ze wysoka kromka i narzekaja ze ciezko sie wklada ( ja mam rower 10,9kg wiec narazie lekko mi szlo na lanowozie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na dach bagaznik to 300-500zl, na rower uchwyt fajny 200-300,mozna czasami na wyprz wciagnac tanio

> Tyle, ze wysoka kromka i narzekaja ze ciezko sie wklada ( ja mam rower 10,9kg wiec narazie lekko

> mi szlo na lanowozie)

Na normalne kombi rowery montowałem bez problemu, włożenie bicykli na Cromę już przerasta moje możliwości i muszę się posiłkować podstawką w postaci skrzynki na narzędzia wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

jako że wakacyjny wypad się zbliża spadł na mnie obowiązek zapewnienia odpowiedniej ilości miejsca w Cromie czyt. aby zmieściło się co najmniej wyposażenie mieszkania:)

stąd pytanie - macie jakiś sprawdzony zestaw bagażnika dachowego na relingi - chodzi mi o belki plus duży box??? coś w dobrego cena/jakość???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jako że wakacyjny wypad się zbliża spadł na mnie obowiązek zapewnienia odpowiedniej ilości miejsca

> w Cromie czyt. aby zmieściło się co najmniej wyposażenie mieszkania:)

> stąd pytanie - macie jakiś sprawdzony zestaw bagażnika dachowego na relingi - chodzi mi o belki

> plus duży box??? coś w dobrego cena/jakość???

Relingi jakies ALU maxi cos tam 200zl, box kupilem MCM za 700zl, podobny do THILE ale polowe tanszy.

Super sprawa ale uwaga....

SLychac niestety po zalozeniu belek szum powietrza,mozetrzeba testowac ktore miejsce wycisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> jako że wakacyjny wypad się zbliża spadł na mnie obowiązek zapewnienia odpowiedniej ilości miejsca

> w Cromie czyt. aby zmieściło się co najmniej wyposażenie mieszkania:)

> stąd pytanie - macie jakiś sprawdzony zestaw bagażnika dachowego na relingi - chodzi mi o belki

> plus duży box??? coś w dobrego cena/jakość???

Jako, że wyjazd na wakacje powoli się zbliża, też zaczynam rozglądać się za zestawem box + bagażnik na dach. Czy kolega już coś zakupił albo inni mogą coś podpowiedzieć co do cromy się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako, że wyjazd na wakacje powoli się zbliża, też zaczynam rozglądać się za zestawem box + bagażnik

> na dach. Czy kolega już coś zakupił albo inni mogą coś podpowiedzieć co do cromy się

> sprawdzi.

Jeszcze nie... narazie szukam czytam patrze. Boxów i belek jest bardzo dużo i patrze co mi się najlepiej sprawdzi na takim aucie jakim jest Croma - czyli stosunkowo wysokim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze nie... narazie szukam czytam patrze. Boxów i belek jest bardzo dużo i patrze co mi się

> najlepiej sprawdzi na takim aucie jakim jest Croma - czyli stosunkowo wysokim.

Jak by co mam do sprzedania bagażnik na tylną klapę, użyty raz na wyjazd wakacyjny. Croma sprzedana, bagażnik leży i się kurzy. Cena 250 PLN o taki - http://www.e-bagazniki.pl/bagazniki-rowerowe-na-tylna-klape/padova-3-stalowa,2513.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze nie... narazie szukam czytam patrze. Boxów i belek jest bardzo dużo i patrze co mi się

> najlepiej sprawdzi na takim aucie jakim jest Croma - czyli stosunkowo wysokim.

Niestety wysoko jest, nie kupuj boxa plaskiego bo to srednio uzyteczny ale lans niemaly:)

Ja mam h ok 36cm i sanki weszly, spacerowka, i mniejsz pierdoly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety wysoko jest, nie kupuj boxa plaskiego bo to srednio uzyteczny ale lans niemaly:)

> Ja mam h ok 36cm i sanki weszly, spacerowka, i mniejsz pierdoly

O i to już jest jakas podpowiedz...nawet lepiej bo z tego co widzę cena rośnie gdy wysokość boxa maleje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.