Skocz do zawartości

[OPINIE] PEUGEOT PARTNER TRENDY 1,6 HDI 92 KM


Trintaga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

szanownych kolegów 20.GIF

Szukam opinii o samochodzie PEUGEOT PARTNER TRENDY 1,6 HDI 92 KM

Zastanawiam się nad kupnem 893goodvibes.gif

No co zwrócić uwagę ? niewiem.gif

Ile prawdy w autach na F hmm.gif

Ogólnie to pierwsza przymiarka do tego francuzika wink.gif

Aha interesuje mnie opinia o tym aucie zlosnik.gif a nie jakiejś innej wydumce wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> szanownych kolegów

> Szukam opinii o samochodzie PEUGEOT PARTNER TRENDY 1,6 HDI 92 KM

> Zastanawiam się nad kupnem

> No co zwrócić uwagę ?

> Ile prawdy w autach na F

> Ogólnie to pierwsza przymiarka do tego francuzika

> Aha interesuje mnie opinia o tym aucie a nie jakiejś innej wydumce

bliźniacza konstrukcja w sumie to samo co C. berlingo. imho w berlingo ładniejszy przód.

zawieszenie nie należy do najcichrzych, ale jest wygodne. częśto w zawieszeniu leca łączniki stabilizatorów i góry McP. ale obecnie PSA zrobiła jakieś poprawki i się zobaczy jak to się będzie sprawowało.

Poza tym silnik jedna z lepszych konstrukcji dopracowany, ale jak ktoś nie dba o turbo to były przypadki ze się posypało, ale to skrajne przypadki.

max dużo miejsca mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> szanownych kolegów

> Szukam opinii o samochodzie PEUGEOT PARTNER TRENDY

polecam forum Peugeot Klub

i dzial dostawczych i kupujemy puga powinny rozwiac Twoje watpliwosci... z Tego co czytalem ma obecna wersja jakies problemy z zawieszeniem ale szczegolow szukaj na forum, ktorego adres podalem.

pozdr.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bliźniacza konstrukcja w sumie to samo co C. berlingo. imho w berlingo ładniejszy przód.

Quote:

jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki


wink.gif

w tym wypadku decydująca jest cena

> zawieszenie nie należy do najcichrzych, ale jest wygodne. częśto w zawieszeniu leca łączniki

> stabilizatorów i góry McP. ale obecnie PSA zrobiła jakieś poprawki i się zobaczy jak to się

> będzie sprawowało.

ok.gif liczę się z tym że polskie drogi mogą dać w przysłowiową dupę zlosnik.gif

> Poza tym silnik jedna z lepszych konstrukcji dopracowany, ale jak ktoś nie dba o turbo to były

> przypadki ze się posypało, ale to skrajne przypadki.

ok.gif trzeba być matołkiem facepalm%5B1%5D.gif żeby nie dbać o silnik

> max dużo miejsca mi się podoba

o to to to ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ujezdzamy takiego w firmie (w tej chwili 60kkm chyba) i w opinii kilku osob:

- niewygodne fotele

- skrzynia lubi zgrzytnac na 3ce przy szybkiej zmianie >3000rpm

- kiepsko sie prowadzi, jak jest slisko to wole jechac czymkolwiek tylko nie tym bo w ogole drogi nie czuc. Nie jest to wina opon bo identyczne (marka, model, rozmiar, data i miejsce produkcji) mam w prywatnym Lancerze i firmowym Doblo i tamte prowadza sie normalnie

silnik ok, w miare jedzie i pali znosne ilosci paliwa (acz szalu nie ma, min ktory ja osiagnalem przy naprawde spokojnej i wolnej jezdzie w trasie to realne 5.8, komp podal optymistyczne 5.2 ). Hamulce ok z tym ze baaardzo czule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użytkuję takiego samochodu na codzień, bo ojczul ma takiego w firmie.

To jest dokładnie wersja Partner' trendy 1.6 HDi 92' w obecnej budzie, z drzwiami tylnymi otwieranymi na boki

Mnie pasuje... jest osobowy, z genialnymi możliwościami przewozowymi.

Wyjazd na narty w 5 osób. 2oje snowboardzistów i 3oje narciarzy na tydzień z własnym żarciem nie był problemem. A i spalanie na trasie do i z włoch do 6l też nie jest wynikiem trudnym do osiągnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> użytkuję takiego samochodu na codzień, bo ojczul ma takiego w firmie.

> To jest dokładnie wersja Partner' trendy 1.6 HDi 92' w obecnej budzie, z drzwiami tylnymi

> otwieranymi na boki

> Mnie pasuje... jest osobowy, z genialnymi możliwościami przewozowymi.

> Wyjazd na narty w 5 osób. 2oje snowboardzistów i 3oje narciarzy na tydzień z własnym żarciem nie

> był problemem. A i spalanie na trasie do i z włoch do 6l też nie jest wynikiem trudnym do

> osiągnięcia.

Podziękował 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.