Skocz do zawartości

Antena na dachu...


Dombia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jakiś pacan urwał mi antene z dachu. Teraz chciałem włożyć nową, jednak nie potrafię odkręcić tej śruby która jest po boku tej kulki z której wychodziła antena. Jakieś patenty? jak próbuje odkręcić to aż dach sie wygina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej,

> Jakiś pacan urwał mi antene z dachu. Teraz chciałem włożyć nową, jednak nie potrafię odkręcić tej

> śruby która jest po boku tej kulki z której wychodziła antena. Jakieś patenty ? jak próbuje

> odkręcić to aż dach sie wygina...

Kupić drugi dach z anteną? grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej,

> Jakiś pacan urwał mi antene z dachu. Teraz chciałem włożyć nową, jednak nie potrafię odkręcić tej

> śruby która jest po boku tej kulki z której wychodziła antena. Jakieś patenty? jak próbuje

> odkręcić to aż dach sie wygina...

niewiem.gif WD40 między połówki "kulki"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej,

> Jakiś pacan urwał mi antene z dachu. Teraz chciałem włożyć nową, jednak nie potrafię odkręcić tej

> śruby która jest po boku tej kulki z której wychodziła antena. Jakieś patenty? jak próbuje

> odkręcić to aż dach sie wygina...

ale zasadniczo antena mocowana jest na nakrętkę od spodu dachu, odchylasz podsufitkę z przodu (wcześniej odkręcasz lusterko i rączki) i masz dostęp - klucz 8 albo 10, ogólnie 15 minut roboty, nowa antena 15-20zł i pozamiatane

GP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale zasadniczo antena mocowana jest na nakrętkę od spodu dachu, odchylasz podsufitkę z przodu

> (wcześniej odkręcasz lusterko i rączki) i masz dostęp - klucz 8 albo 10, ogólnie 15 minut

> roboty, nowa antena 15-20zł i pozamiatane

> GP

Antene mam na wkrętke inną - pasującą do pod ten gwint który jest zablokowany przez "kulke". Potem jeszcze dam fotki żeby było wiadomo o co dokładnie chodzi zlosnik.gif Radio odbiera, ale wygląda jak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się podłącze do tematu... od kiedy kupiłem uno nie odbieraja mi stacje radiowe. z radiem jest wszystko ok. coś z antenom jest nie tak. mam taką krótką i nie wiem czy ona jest dobra czy po prostu trzeba nową kupić czy coś tam się innego dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja się podłącze do tematu... od kiedy kupiłem uno nie odbieraja mi stacje radiowe. z radiem jest

> wszystko ok. coś z antenom jest nie tak. mam taką krótką i nie wiem czy ona jest dobra czy po

> prostu trzeba nową kupić czy coś tam się innego dzieje?

Kabel od anteny idzie pod podsufitka,zdemontuj ja i zobacz czy moze nie jest gdzies przeciety...lub zainwestuj w nowa antene ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.