Skocz do zawartości

brak podświetlenia konsoli


2pac528

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kupiłem fiata uno z silnikiem 1,0 fire i pierwsze co rzuciło mi sie w oczy to brak podświetlenia konsoli środkowej:/ myślałem że to żarówka wieć wymieniłem wyszystkie 4 tą od zegarka też ale nadal nie mam podświetelnia:/ sprawdzałem wszystkie bezpieczniki i są dobre pomóżcie gdzie moge dalej szukać awari

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio kupiłem fiata uno z silnikiem 1,0 fire i pierwsze co rzuciło mi sie w oczy to brak

> podświetlenia konsoli środkowej:/ myślałem że to żarówka wieć wymieniłem wyszystkie 4 tą od

> zegarka też ale nadal nie mam podświetelnia:/ sprawdzałem wszystkie bezpieczniki i są dobre

> pomóżcie gdzie moge dalej szukać awari

> Z góry dzięki za pomoc

Moze najprosciej na swiecie sprawdz czy dochodzi tam prad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio kupiłem fiata uno z silnikiem 1,0 fire i pierwsze co rzuciło mi sie w oczy to brak

> podświetlenia konsoli środkowej:/ myślałem że to żarówka wieć wymieniłem wyszystkie 4 tą od

> zegarka też ale nadal nie mam podświetelnia:/ sprawdzałem wszystkie bezpieczniki i są dobre

> pomóżcie gdzie moge dalej szukać awari

> Z góry dzięki za pomoc

a jeszcze prościej będzie przywitać się w tym watku wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za konsolą masz taką wtyczkę zasilającą podświetlenie. Weź po prostu miernik i sprawdź. . Tamto

> podświetlenie załącza się chyba w momencie włączenia świateł, ale nie pamiętam do końca jak to

> było.

Zaprawdę powiadam, że prawdą to ze światłami jest. Tak jak koledzy napisali, sprawdź kostkę (na włączonych światłach postojowych chociażby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.