Skocz do zawartości

Odczucia po pierwszej przejażdżce Cromą


StiloMWVANActive

Rekomendowane odpowiedzi

> I jeszcze w dodatku opis jest z lekka niedokładny, bo to wersja Emotion, jak na otomoto/allegro

> ktoś by szukał emotion to by nie znalazł

A może to nie emotion tylko dobrze doposażony Dynamic? Emotion chyba powinien mieć chromowane ramki okien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest Dynamic, zresztą w treści ogłoszenia piszą że jest do wersja Dynamic.

Wiem że jest napisane Dynamic, ale kolega sugeruje że powinno pisać Emotion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A może to nie emotion tylko dobrze doposażony Dynamic? Emotion chyba powinien mieć chromowane

> ramki okien?

To jest wersja z 2007 przed FL, to chyba nie było chromowanych ramek, ramki pojawiły się po FL w emotion, ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest wersja z 2007 przed FL, to chyba nie było chromowanych ramek, ramki pojawiły się po FL w

> emotion, ale mogę się mylić.

Tak dopiero w wersji po FL dodali te listwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest Dynamic, zresztą w treści ogłoszenia piszą że jest do wersja Dynamic.

To jest Emotion:

- podwójne dno bagażnika;

- przyciemniane szyby z tyłu;

- rolety szyb tylnych

- beżowa, welurowa tapicerka

- przednie oba fotele z "kołyską"

- komplet chromu, który był przed FL

- relingi

- fele 17"

ma dodatkowo B&M

Jest to taka sama wersja, którą mam ja. Moja tylko jest w kolorze black wink.gif

Jeśli się nie mylę, to moja i ta z ogłoszenia jeździły w jednej firmie w Białymstoku. Ja swoją kupiłem w Warszawie od tej firmy leasingowej wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako, że sam powoli przybieram się do szukania Cromy w automacie to prosiłbym o dalsze odczucia i

> szczegółowe sprawozdania . Ja na razie jestem na etapie przygotowywania się finansowo (muszę

> się zastanowić nad sprzedaniem obecnego samochodu) do zakupu, także wszelkie informację o

> obejrzanych samochodach (wraz linkami do otomoto) będą przydatne

Kolega jeszcze nie zdecydowany na 100%, żeby zmieniać auto? Osobiście też jestem ciekaw zakosztowania jazdy na co dzień automatem. Mam jednak pewne wątpliwości. Przy zakupie auta używanego i bez gwarancji producenta automat może być pułapką, w sensie skarboną bez dna. Ktoś wie jak kupić używany automat, żeby mieć pewność że pośmiga jeszcze przez wiele lat? Kolega Saigon miał dosłać materiały na ten temat, ale na razie tego nie zrobił. Na razie przeszukuję oferty z automatami. Jest fajna w Cromca w Czechach http://otomoto.pl/fiat-croma-1-9-multijet-110kw-C23671269.html , ale sprawa jest utrudniona ze względu na odległość i wymianę waluty. Ktoś ściągał auto z zagranicy? Jak to się robi? Po prostu kupuję od Czecha i przyjeżdżam do Polski, a w domku już rejestruję auto normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ona nie jest przypadkiem tam z przodu dwukolorowa?...

Fakt, kawał drogi, przyjeżdżasz a tu bryka może okazać się dwukolorowa. Dla amnie zbyt duży nakład i ryzyko żeby jechać po nią do Brna. Ale przyznajcie, że jesli okazałaby się zgodna z opisem to ciekwa pozycja, jeszcze niechby handlarzyna spuścił ze 2kPLN i byłoby gites.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oglądałem w Czechach Crome, i dzieki swojemu przeczuciu, i potwierdzenia przez Saigon-a ze auto

> bylo trupem

Kurcze ja za swoja zaplacilem 26 tys za 2009 rok + oplaty 2300+AC,OC,NW 2100 full+opony 1200zl letnie+ rozrzad 1300zl

zatem na gotowo 33000.

Wole poocierane niz wypicowane:)

Powirdzone 132tkm bylo.

Choleratoczemu taka tania???

Aaa..kupilemzgniezna, auto w nocy przyjechalo z wloch, rano bylem w ASO, polookali, poszapali, popodlaczli i powiedzieli, nie ma sieczego czepic

Aaa..ocierka zderzaka,drzwi przdnie,tylny blotnik przy kole. Ot cala prawda.

Jak na wlochy to calkiem dobrze wygladajace auto

Alew gnieznie mialem odbior, auto zalatwiane przez Frankfurt import Export Autohandel.

Auto bylo po skonczonym leasingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega jeszcze nie zdecydowany na 100%, żeby zmieniać auto?

Zdecydowałem, tylko na razie brak gotówki sprawia, że muszę odwlec zakup co najmniej do wakacji, a rozglądam się już ponad miesiąc za autem smile.gif

> Osobiście też jestem ciekaw

> zakosztowania jazdy na co dzień automatem. Mam jednak pewne wątpliwości. Przy zakupie auta

> używanego i bez gwarancji producenta automat może być pułapką, w sensie skarboną bez dna. Ktoś

> wie jak kupić używany automat, żeby mieć pewność że pośmiga jeszcze przez wiele lat? Kolega

> Saigon miał dosłać materiały na ten temat, ale na razie tego nie zrobił. Na razie przeszukuję

> oferty z automatami. Jest fajna w Cromca w Czechach

> http://otomoto.pl/fiat-croma-1-9-multijet-110kw-C23671269.html , ale sprawa jest utrudniona ze

> względu na odległość i wymianę waluty. Ktoś ściągał auto z zagranicy? Jak to się robi? Po

> prostu kupuję od Czecha i przyjeżdżam do Polski, a w domku już rejestruję auto normalnie?

Wydaje mi się, że ryzyko kupna padniętego automatu jest podobne jak kupno padniętego manuala.

Kolega ma rzut beretem do Gniezna wink.gif, nie to co ja, ktoś kiedyś mówił, żeby nie kupować samochodu dalej niż 300km od domu, ostatnio tak kupiłem opla, zobaczymy czy mi wyjdzie z Fiatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i potwierdzenia przez Saigon-a ze auto

> A jak saigon potwierdzil trupa?

Przebieg prawie 400tys km, wpisy w serwisie z naprawami blacharskimi tylko potwierdzily moje objawy co do tego egzemplarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przebieg prawie 400tys km,

No tak kolega SAIGON tez zyczliwie pokazal co w cromie piszczy jak kupilem moja.

Wczesniej jednak mili panowie z ASO tez powiedzieli(nie mogli pokazac) ze toto nie ma nic szczegolnego, wazne ze 132 tys bylo potwierdzone, zwlaszcza, ze auto mialo rozszerzona gwarancje,do 3 lat.

Na Alle jest w automacie 2009 co prawda biala ale za 28900 jakos w gnieznie wink.gif i tylko 90tkm najechane Emotion, i co tak tanio pojawia sie pytanie???

A dlaczego biala????

Najbardziej pasuje do cromy:

-czarny

-taki brązowawy/kawowy

-granat

-srebrny

-bialy

W moich oczach oczywiscie.

Najgorzej utrzymac czarny niestety.

Dotychczas mailem bialy lakier baza i po myciu zawsze ircha na sucho, ale croma nie dosc,ze polowie wieksza to wycierac trzeba na cacy, nie ma zmiluj, no i oko krotko cieszy bo kurz zaraz osiada.

No ale, sie dba sie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.